Kim jest?

Ilona Krawczyńska - pół duetu Sióstr ADiHD. Wiek, wzrost, waga, Instagram

instagram: @siostry_adihd

Ilona Krawczyńska to dla wielu osób wciąż zagadka. Dlatego musicie koniecznie poznać ją lepiej. Zobaczcie, czym zajmowała się zanim wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" i jak wygląda jej życie prywatne. 

Wszystko o: Ilona Krawczyńska 

Data i miejsce urodzenia: 23 września 1992
Zawód: influencerka, modelka, prezenterka telewizyjna 
Partner: brak informacji 
Dzieci: brak
Wzrost: 175 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @siostry_adihd


Życiorys

Ilona Krawczyńska to influencerka, która, wraz ze swoją starszą siostrą, Milką, wychowywała się w Trzemesznie. Przeprowadziła się do Łodzi na studia - skończyła tutaj dziennikarstwo ze specjalizacją PR w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Ze swoją siostrą prowadzą social media, a na Instagramie obserwuje je prawie 300 tysięcy osób. Zanim zajęła się tym, czym teraz - brała udział w wyborach Miss. W 2014 roku została Miss Ziemi Łódzkiej, a później była finalistką Miss Polski 2014 i reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie Miss Bikini Universe 2015. Dzisiaj prowadzi konkursy piękności m.in. prowadziła Miss Polski 2021. Kiedyś prowadziła z siostrą firmę Fit and Jump, a także własną markę odzieżową. Były prezenterkami 4FUN.TV.

Dzisiaj prowadzi program "Farma" na Polsacie, a od tej edycji występuje w "Tańcu z gwiazdami", gdzie partneruje jej Robert Rowiński. 

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym Ilony. Wiadomo jednak, że nurkuje i jeździ na motocyklu, nie ma swoich dzieci, ale za to ma bratanków - Ignacego i Tymka. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO