Kim jest?

Iga Krefft - rozśpiewana Ofelia. Wiek, wzrost, partner, waga, Instagram

AKPA

Iga Krefft sporej ilości osób jest znana głównie ze swojej roli w serialu "M jak miłość". Aktorstwo i dubbing nie są jednak jej jedynym zajęciem. Iga Krefft doskonale sprawdza się również jako... piosenkarka. Sprawdźcie koniecznie gdzie grała, co śpiewa i jak kształtowała się jej kariera. 

Wszystko o: Iga Krefft 

Pełne imię i nazwisko: Iga Aleksandra Krefft 
Pseudonim: Ofelia 
Data i miejsce urodzenia: 2 września 1995, Gniewino 
Zawód: aktorka, piosenkarka 
Wzrost: ok. 166 cm 
Waga: brak informacji
Partner: Iga Krefft jest zakochana i czasem na instagramie pokazuje swojego partnera
Instagram: @ofeliaigakrefft

Wykształcenie 

Iga uczęszczała do szkoły muzycznej w Gdańsku i brała udział w warsztatach aktorsko-wokalnych Gamma w Radomiu. W 2014 roku ukończyła warszawskie 21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego. 

 


Kariera 

Zadebiutowała rolą Rezedy w musicalu "Akademia Pana Kleksa". W tym roku dołączyła również do stałej obsady "M jak Miłość", gdzie wciela się w rolę Urszuli Mostowiak. Grała, w latach 2010-2011, Agę w "Do dzwonka" na Disney Channel. Wystąpiła również gościnnie w "Na Wspólnej" czy w "Diagnozie", a także zagrała w "Sala Samobójców. Hejter". Kiedyś dwukrotnie brała udział w "Od przedszkola do Opola". W 2016 roku zaprezentowałą się jako Ofelia i nagrała EPkę o tym samym tytule, co jej pseudonim. Nagrała takie piosenki jak "Ofelia" czy "Tu". W 2019 roku wydała debiutancką płytę "Ofelia". Była reporterką za kulisami dwóch edycji "The Voice of Poland" i uczestniczką 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Życie prywatne 

Niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym, oprócz tego, że od paru lat jest w związku. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO