Kim jest?

Hunter Schafer - gwiazda Euforii. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner

Materiały promocyjne serialu

Hunter Schafer to amerykańska aktorka, która doskonale znana jest z produkcji "Euforia". Zobaczcie koniecznie, jak wiele o niej wiecie. 

Wszystko o: Hunter Schafer 

Data i miejsce urodzenia: 31 grudnia 1998, Trenton, New Jersey
Zawód: aktorka, modelka
Partner: Dominic Fike (partner od 2022-obecnie)
Wzrost: 178 cm 
Waga: ok. 65 kg
Instagram: @hunterschafer

Wczesne lata

Urodziła się w Trenton w stanie New Jersey. Jej ojciec jest pastorem prezbiteriańskim, dlatego często przenosili się w różne miejsca. Ma trójkę młodszego rodzeństwa: dwie siostry i brata. Była półfinalistką w US Prestidential Scholars Program. Ukończyła program High School Visual Arts w North Carolina School of the Ars. Planowała uczęszczać do Central Saint Martins, uczelni artystycznej w Londynie, ale odłożyła naukę, aby móc skupić się na karierze. 


Kariera 

Początkowo pracowała jako modelka m.in. dla Prady czy Gucciego. W 2019 roku została zaangażowana do roli w serialu "Euforia". Oprócz tego napisała również jeden z odcinków "Euforii", wraz z twórcą serialu - Samem Levinsonem. Była również współproducentem wykonawczym. Współpracowała z nim również, aby jej postać odzwierciedlała jej doświadczenie. 

Życie prywatne 

Schafer jest osobą transseksualną. Kiedy była w 9. klasie zdiagnozowano u niej dysforię płciową. Od 2022 roku spotyka się z Dominic'em Fike'em. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO