Kim jest?

Holak - kontrowersyjny streamer. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

Holak / High League materiały promocyjne

Holak (a właściwie Jakub Krawczyk) to obecnie jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych twórców internetowych. Zajmuje się głównie streamowaniem, a we wrześniu zadebiutuje w oktagonie federacji High League. Kim jest Holak?

Wszystko o: Holak

Pełne imię i nazwisko: Jakub Krawczyk
Pseudonim: Holak
Zawód: influencer / streamer
Dzieci: brak danych
Partnerka: Aneta Włodarska
Instagram: @holak_amg


Kariera

Początków internetowej kariery Jakuba Krawczyka należy szukać na Twitchu, gdzie streamował wraz z popularną grupą Xayoo Industries. W 2022 w wyniku internetowej dramy przestał on być członkiem tego kolektywu. Obecnie skupia się na samodzielnej działalności i nadal może liczyć na wsparcie widzów, którzy tłumnie obserwują jego media społecznościowe i transmisje na żywo. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że popularny internetowy twórca zadebiutuje w oktagonie federacji High League - zawalczyć ma on już 17 września w Gliwicach. Jego profil na Instagramie obserwuje obecnie niemal 140 tysięcy użytkowników portalu.

Życie prywatne

Holak miał poważne problemy ze zdrowiem i sporo czasu spędził w szpitalu pod okiem lekarzy. W trudnych chwilach nieocenionym wsparciem okazała się dla niego jego partnerka, Aneta Włodarska.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO