Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Harry Maguire kim jest? Wiek, wzrost, waga, partnerka, dzieci, kluby, Instagram


Wikimedia / CC license

Harry Maguire (a właściwie Jacob Harry Maguire) to angielski piłkarz występujący na pozycji środkowego obrońcy, który obecnie jest zawodnikiem reprezentacji Anglii i Manchesteru United. Maguire urodził się 5 marca 1993 roku w Sheffield. Jego transfer do zespołu Czerwonych Diabłów był najdroższym transferem obrońcy w historii.

Wszystko o: Harry Maguire

Pełne imię i nazwisko: Jacob Harry Maguire
Data i miejsce urodzenia: 5 marca 1993 / Sheffield
Zawód: piłkarz (obrońca)
Dzieci: Lillie Saint
Partnerka: Fern Hawkins
Wzrost: 194 cm
Waga: ok. 100 kg
Instagram: @harrymaguire93


Kariera

W juniorskiej karierze występował w klubach takich jak Barnsley F.C. i Sheffield United. To w barwach tego drugiego dał się poznać jako solidny obrońca, co z kolei zaprocentowało transferem do Hull City. Tam Maguire pokazał pełnię swoich umiejętności (był także wypożyczony do Wigan Athletic). W 2017 roku przeniósł się do Leicester City i był jedną z wyróżniających się postaci w drużynie Lisów. Szybko przykuło to uwagę większych klubów i ostatecznie w 2019 roku obrońca przeniósł się do Manchesteru United (jego transfer był wówczas najdroższym transferem obrońcy w historii). Maguire od 2017 jest także reprezentantem Anglii - w 2021 roku udało mu się sięgnąć po srebrny medal Mistrzostw Europy.

Życie prywatne

Żoną piłkarza jest Fern Hawkins. Para wspólnie wychowuje córkę, Lille Saint. Zawodowymi piłkarzami są także bracia Harry’ego - Laurence Maguire (FC Chesterfield) i Joe Maguire (Ilkeston Town FC).


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO