Współczujecie?

Hailey Bieber opowiedziała jak się czuła, gdy porównywano ją do Seleny Gomez

flickr.com

Chociaż dzisiaj Hailey Bieber i Justin Bieber tworzą szczęśliwe małżeństwo - na początku nie było tak kolorowo. Nie potrafili się dotrzeć, a na pewien czas nawet postanowili się rozstać. Oprócz tego Hailey mierzyła się z ogromnym hejtem i porównaniami do byłej dziewczyny artysty - Seleny Gomez. Okazuje się, że bardzo trudno było jej znieść tę krytykę, czym niedawno podzieliła się w ich programie „The Biebers on Watch”. 


Hailey Bieber o porównaniach do Gomez 

W kolejnej odsłonie ich serialu „The Biebers on Watch”, który można oglądać na Facebooku Hailey postanowiła zmierzyć się z tym, z czym spotykała się na początku związku z Bieberem. Mowa oczywiście o porównaniach do Seleny Gomez. Fani piosenkarki i gwiazdora nie szczędzili modelce przykrych słów, a także brutalnego porównywania dwóch gwiazd. Oprócz tego oskarżano ją o to, że rozbiła poprzedni związek Biebera z Gomez: 

To był naprawdę trudny czas. Było mi trudno z tym wszystkim, co mówili ludzie. Miałam wrażenie, że mnie porównują, przez co czułam się, jakbym była gorsza. To zdecydowanie nie jest łatwe. Justin wie, że mam trudności z tym, co mówią inni i jak ludzie porównują... W ten sposób sprawili, że poczułam się mniej niż kobietą

Odniosła się również w swoich wypowiedziach do tego, że ludzie myślą, że ich znają i wymyślają coś, co nie ma miejsca. A oni są po prostu szczęśliwi. I chyba w końcu zrozumieli to wszyscy fani Biebera, którzy nieco odpuścili Hailey. Najwidoczniej po drugim ślubie zrozumieli, że to poważny związek, a sam Justin niejednokrotnie podkreślał, że Hailey jest miłością jego życia. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO