Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Grażyna Torbicka - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, plotki, mąż

AKPA

Grażyna Torbicka to jedna z najbardziej szanowanych polskich gwiazd. Jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną i konferansjerką. Od lat znajduje się w czołówce najbardziej uznanych postaci w polskim show-biznesie. Jak dobrze ją znacie? 

Wszystko o: Grażyna Torbicka 

Pełne imię i nazwisko: Grażyna Joanna Torbicka, z domu Loska 
Data i miejsce urodzenia: 24 maja 1959, Pszczyna 
Zawód: dziennikarka, prezenterka 
Partner: Adam Torbicki (mąż od 1981 - obecnie)
Dzieci: brak 
Wzrost: 172 cm 
Waga: brak 
Instagram: brak 

Wykształcenie

Uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 3 w Lędzinach i Szkoły Podstawowej nr 57 im. Juliana Marchlewskiego w Katowicach. Naukę kontynuowała w Warszawie, w Szkole Podstawowej nr 186, zdała maturę w liceum im. Stefana Batorego. Ukończyła studia na Wydziale Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. 

 


Kariera 

W telewizji zaczęła pracować w 1985. Od samego początku była to praca w Telewizji Polskiej. Początkowo pracowała w dziale literackim Teatru Telewizji, ale potem przeszła do TVP2. W 1986 roku zadebiutowała jako konferansjerka podczas 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie. Jest współautorką kultowego „Kocham kino”. Zasiadała w 2011 w Komisji Etyki TVP VIII kadencji. W 2016 roku odeszła z telewizji. Od 2018 roku na TVN Fabuła emitowany jest jej autorski program „Grażyna Torbicka zaprasza”. Prowadzi audycję „Kocham Cię kino” w Radio ZET. 

Życie prywatne 

Jej rodzicami są Krystyna Loska, prezenterka telewizyjna, a także działacz piłkarski - Henryk Loska. Od 1981 roku jest żoną kardiologa Adama Torbickiego. Nie ma dzieci. 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO