Kim jest?

Gerard Moreno - kataloński napastnik. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

La Liga

Gerard Moreno (a właściwie Gerard Moreno Balagueró) to hiszpański piłkarz, który urodził się 7 kwietnia 1992 roku w Santa Perpètua de Mogoda. Obecnie występuje na pozycji napastnika w hiszpańskim klubie Villarreal CF i reprezentacji Hiszpanii (na swoim koncie ma także występy w kadrze Katalonii).

Wszystko o: Gerard Moreno

Pełne imię i nazwisko: Gerard Moreno Balagueró
Data i miejsce urodzenia: 7 kwietnia 1992 / Santa Perpètua de Mogoda
Zawód: piłkarz (napastnik)
Dzieci: dwie córki
Partnerka: Nuria Moreno
Wzrost: 180 cm
Waga: ok. 77 kg
Instagram: @gerard_moreno


Kariera

Juniorska kariera Gerarda Moreno związana była z klubem CF Badalona, z którego przeniósł się do rezerw hiszpańskiego Villarreal CF. To tam rozpoczął występy w seniorskiej piłce. Wywalczenie sobie miejsca w pierwszym składzie nie było jednak łatwe i jeden z sezonów spędził na wypożyczeniu w RCD Mallorca, w latach 2015-2018 reprezentował natomiast barceloński Espanyol. W 2018 wrócił do Villareal i stał się jedną z wiodących postaci drużyny, która w 2021 roku sięgnął po triumf w Lidze Europejskiej. Napastnik występuje także w reprezentacji Hiszpanii, w której zadebiutował w 2019 roku. Na swoim koncie ma również występy w niezrzeszonej kadrze Katalonii. Obecnie wyceniany jest na około 40 milionów euro.

Życie prywatne

Gerard Moreno Balagueró raczej stroni od mediów i nie lubi afiszować się ze swoim prywatnym życiem. Wiadomo, że od wielu lat jego żoną jest Nuria Moreno - para wychowuje dwie córki.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO