Kim jest?

Gargamel - YouTube i podcasty. Wiek, wzrost, podcast, filmy, Instagram, dziewczyna

YouTube / GargamelVlog

Gargamel (a właściwie Jakub Chuptyś) to właściciel jednego z największych kanałów na polskim YouTube. Rzadko publikuje tam filmy, jednak jego materiały cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem. Obecnie realizuje się jako prowadzący podcastu Dwóch Typów Podcast. Zajmuje się także muzyką i audycjami radiowymi.

Wszystko o: Gargamel

Pełne imię i nazwisko: Jakub Chuptyś
Data urodzenia: 11 sierpnia 1995
Pseudonim: Gargamel
Zawód: influencer / radiowiec / prowadzący podcast
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @gargamel5000


Kariera

Jakub Chuptyś swoją karierę na YouTubie zawdzięcza serii filmów, które najczęściej poświęcone są innym influencerom, zjawiskom społecznym czy szkodliwym zachowaniom. Komentowane przez niego treści cieszą się ogromną popularnością i zostały obejrzane dziesiątki milionów razy. Obecnie prowadzi (wraz z Bartkiem Sitkiem) Dwóch Typów Podcast, który jest jednym z najchętniej słuchanych podcastów rozrywkowych w naszym kraju (znaleźć go można między innymi na Spotify). Chuptyś prowadzi także audycje radiowe i występuje w roli DJ’a. Jego sety usłyszeć można w wielu klubach w całym kraju. Jego audycji posłuchać można w radiu Newonce. Na Instagramie jego profil śledzi ponad 200 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym twórcy wiemy niewiele. W podcaście często opowiada o swoich doświadczeniach i przeżyciach. Wiele wskazuje na to, że Gargamel obecnie jest singlem.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO