Kim jest?

G-Eazy – wykonawca przeboju Me, Myself & I. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

flickr.com/The Come Up Show/CC BY 2.0

G-Eazy jest amerykańskim raperem. Międzynarodową sławę przyniosły mu takie utwory jak „I Mean It”, „Me, Myself & I”, „No Limit”, „Him & I” czy „Some Kind of Drug”. Współpracował między innymi z Halsey, Asap Rockym, Snoop Doggiem i Lil Wayne’em. Jest laureatem nagrody People’s Choice. Do tej pory nagrał siedem albumów. Przekonajcie się, czy wiecie o nim wszystko.

Wszystko o: G-Eazy

Pełne imię i nazwisko: Gerald Earl Gillum
Data i miejsce urodzenia: 24 maja 1989, Oakland, USA
Zawód: raper, producent muzyczny, autor tekstów
Partner: Halsey (rozstanie), Ashley Benson (2020)
Dzieci: brak
Wzrost: 193 cm
Waga: 83 kg
Instagram: @g_eazy


Kariera

G-Eazy karierę rozpoczynał w 2008 roku. Rok później ukazała się jego pierwsza płyta zatytułowana „The Epidemic LP”. Z czasem został członkiem hip-hopowej grupy The Bay Boyz, a w 2010 roku otrzymał możliwość nawiązania współpracy z Lil Waynem i Snoop Doggiem. Następnie wydał kolejne kolejne albumy, „Must Be Nice” (2012) i „These Things Happen” (2014). W 2015 roku nagrał płytę „When It’s Dark Out” promowaną przez singiel „Me Myself & I” z gościnnym udziałem Bebe Rexhy, który stał się przebojem. Dużą popularnością cieszył się również znajdujący się na krążku utwór „Some Kind of Drug” nagrany z Marciem E. Bassym. Album w pierwszym tygodniu od premiery został sprzedany w około 300 tysiącach egzemplarzy. W tym samym roku raper został okrzyknięty przez magazyn „GQ” najlepiej ubranym mężczyzną, a w 2016 roku trafił na listę „Hip Hop Cash Princes” magazynu „Forbes”. W ciągu kolejnych lat G-Eazy nagrał płyty „The Beautiful & Damned” (2017), „Everything’s Strange Here” (2020) i „These Things Happen Too” (2021).

Życie prywatne

Raper przez pewien był związany z wokalistką Halsey. W 2020 roku zaczął się spotykać z modelką i aktorką, Ashley Benson.
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO