Kim jest?

Florian Wirtz - nadzieja niemieckiej piłki. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Bundesliga

Florian Wirtz to niemiecki piłkarz, który urodził się 3 maja 2003 roku w Pulheim. Występuje na pozycji ofensywnego pomocnika lub napastnika w reprezentacji niemiec i klubie Bayer 04 Leverkusen. Uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy urodzonych w XXI wieku.

Wszystko o: Florian Wirtz

Pełne imię i nazwisko: Florian Wirtz
Data i miejsce urodzenia: 3 maja 2003 / Pulheim
Zawód: piłkarz (pomocnik)
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Wzrost: 175 cm
Waga: ok. 70 kg
Instagram: @flowirtz27


Kariera

Pierwszymi klubami (jeszcze w czasach juniorskich) Wirtza były SV Grün-Weiss Brauweiler, 1. FC Köln - z tego ostatniego trafił w 2020 roku do Bayeru 04 Leverkusen i szybko stało się jasne, że będzie jedną z jaśniejszych postaci drużyny popularnych Aptekarzy. W ciągu dwóch sezonów stał się jednym z najważniejszych zawodników i strzelał bramki w kluczowych spotkaniach. Zaowocowało to nawet debiutem w dorosłej reprezentacji Niemiec, który miał miejsce w 2021 roku (wcześniej Wirtz występował w młodzieżowych drużynach, a z kadrą U-21 sięgał w 2021 po Mistrzostwo Europy). Obecnie uważany jest za jednego z najlepszych i najbardziej obiecujących niemieckich piłkarzy. Portal Transfermarkt wycenia go na około 70 milionów euro.

Życie prywatne

Młody piłkarz prawdopodobnie skupia się obecnie wyłącznie na piłce. W mediach nie znajdziemy informacji o jego związkach, partnerskich czy dzieciach. Także jego media społecznościowe poświęcone są niemal w całości piłce nożnej.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO