Kim jest?

Florence Welch - wokalistka Florence + The Machine. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner

flickr.com

Florence Welch toangielska wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Najbardziej znana jest z tego, że jest wokalistką zespołu Florence + the Machine. Florence prowadzi również udaną karierę solową, ale mimo wszystko - najczęściej śpiewa w swoim zespole. Jak dobrze znacie Florence? 

Wszystko o: Florence Welch 

Pełne imię i nazwisko: Florence Leontine Mary Welch 
Data i miejsce urodzenia: 28 sierpnia 1986, Londyn 
Zawód: muzyk, wokalistka 
Partner: brak 
Dzieci: brak 
Wzrost: ok. 174 cm 
Waga: ok. 58 kg 
Instagram: @florence 


Młodość 

Florence urodziła się w Camberwell, dzielnicy Londynu. Jest córką wicedyrektorki szkoły King's College London - Evelyn Welch, a także Nick Welcha, kierownika reklamy. Jej dziadek jest wydawcą The Daily Telegraph. Ma dwójkę młodszego rodzeństwa - Grace i JJ'a Welchów. Florence uczyła się w Thomas's London Day School, a potem w Alleyn School, South London. Do Camberwell Art College dostała się dzięki ułożeniu kompozycji kwiatowej. Odkrył ją David Gilmour z Pink Floyd. 

Kariera 

W 2006 roku, przed założeniem Florence + the Machine śpiewała w zespole Ashok. W 2007 roku tworzyła z kolei zespół Florrible and Misrabella, wraz z Isabellą Summers. Później przyszedł na zespół, w którym śpiewa do dzisiaj. Wydali razem trzy płyty - "Lungs", "Ceremonials" oraz "How Big, How Blue, How Beautiful". Współpracowała również z Lady Gagą i Calvinem Harrisem. 
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO