Kim jest?

Filip Zabielski - gwiazda Fame czy Shame. Wiek, wzrost, Fame MMA, Instagram, dziewczyna

youtube.com/Filip Zabielski

Filip Zabielski to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców w polskim internecie. Tylko na TikToku obserwuje go ponad 4,5 miliona użytkowników serwisu, co sprawia, że ma on jedne z największych zasięgów w naszym kraju. Internetowy twórca próbuje swoich sił także w oktagonie organizacji Fame MMA.  

Wszystko o: Filip Zabielski

Pełne imię i nazwisko: Filip Zabielski
Data urodzenia: 14 kwietnia 1996
Zawód: influencer / TikToker
Wzrost: 185 cm
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @filipzabielski

 


Kariera

Kariera internetowa Filipa Zabielskiego ściśle związana jest z TikTokiem, na którym jest on jednym z największych polskich twórców. Widać to na przykład po ilości obserwujących go użytkowników (obecnie jest to 4,6 miliona). Nieźle radzi sobie także na Instagramie, gdzie obserwuje go niespełna 300 tysięcy użytkowników serwisu. Filip Zabielski był także uczestnikiem Domu TikTokerów i brał udział w programie Fame czy Shame. Na swoim koncie ma także debiut w organizacji Fame MMA i wiele wskazuje na to, że nie był to jego ostatni występ w oktagonie. Jego aktywność można śledzić w mediach społecznościowych.

Życie prywatne

O życiu prywatnym twórcy wiemy jedynie tyle, ile sam zdecyduje się opublikować i zdradzić w mediach społecznościowych czy wywiadach. Wiele jednak wskazuje na to, że obecnie jest singlem i z nikim się nie spotyka. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO