Kim jest?

Evan Rachel Wood - była dziewczyna Marilyna Mansona. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

flickr.com

Evan Rachel Wood to amerykańska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Wiele osób kojarzy ją z roli w filmie "Trzynastka", a także z dwuletniego związku z Marilynem Mansonem. To drugie, niestety, nie jest dla niej zbyt szczęśliwym okresem... Zobaczcie, jak dobrze znacie Evan Rachel Wood. 

Wszystko o: Evan Rachel Wood 

Data i miejsce urodzenia: 7 wrześnua 1987, Raleigh, Karolina Północna, USA 
Zawód: aktorka 
Partner: Jamie Bell (mąż od 2012-2014; separacja)
Dzieci: syn (2013)
Wzrost: 170 cm 
Waga: ok. 54 kg 
Instagram: @evanrachelwood

Wczesne życie 

Evan Rachel Wood pochodzi z żydowskiej rodziny artystycznej o tradycjach aktorskich. Ma dwóch starszych braci - Dana i Irę Davida Wooda IV. W wieku siedmiu lat wzięła udział do castingu na rolę Claudii w "Wywiadzie z wampirem". W drugiej połowie lat 90. rozpoczęła swoją karierę jako dziecięca gwiazda telewizji. 


Kariera

Pierwszy raz na dużym ekranie pojawiła się w filmie "Totalnia magia" w 1998 roku. W 2003 roku zagrała w filmie "Zaginione", a także filmie "Trzynastka", za co została nagrodzona Złotym Globem. Ma na swoim koncie również role w produkcjach "Biegając z nożyczkami" czy "Idy marcowe". 

Życie prywatne 

Przez dwa lata była związana z Marilynem Mansonem. Dzisiaj Evan Rachel Wood opowiada o tym jak o bardzo traumatycznym przeżyciu - Manson miał ją bić, gwałcić, poniżać. Wyznała również, że dokonała aborcji, kiedy była w ciąży z niechcianym dzieckiem Mansona. 

W 2011 roku oświadczyła, że jest biseksualna. Od 2012 roku jest żoną Jamie Bella. W 2013 roku urodziła syna. Od 2014 roku para pozostaje w separacji. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO