Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Emila Komarnicka rzadko pokazuje zdjęcia z mężem. Tym razem zrobiła wyjątek

AKPA

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra to jedno z najbardziej tajemniczych małżeństw w show-biznesie w Polsce. Poznali się na planie „Na dobre i na złe”, gdzie oboje wcielali się w rolę lekarzy. Swój związek bardzo długo ukrywali, a w 2017 roku wzięli sekretny ślub, o którym fani dowiedzieli się dużo później, dzięki temu, że aktorka opublikowała wpis na Facebooku. Rzadko pojawiają się razem w mediach, ale tym razem Komarnicka postanowiła pokazać ich wspólne zdjęcie z urlopu. 

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra na zdjęciu 

Kilka miesięcy po ślubie para spodziewała się pierwszego dziecka. W 2018 roku na świat przyszedł ich syn, którego aktorka nazywała od momentu urodzenia „Pięknoduch”. Dopiero w 2019 roku zdradzili, że dziecko dostało na imię Kosma. Chłopiec jest oczkiem w głowie mamy, która mówi, że jest dla niej „całym kosmosem”. Od czasu do czasu decyduje się pokazać, jak im mija wspólny czas. 

 


Tym razem gwiazda postanowiła podzielić się tym, że całą rodziną spędzają czas na Mazurach. Aktorka dodała zdjęcie z mężem. Nie zdarza się to często, ale najwidoczniej teraz poczuła taką potrzebę. Wychodzi na to, że Kosma absorbował cały ich czas - Emila pochwaliła się, że wreszcie mogą odpocząć, bo synek bawi się sam: 

Ten moment, kiedy Pięknoduch w zasięgu oka zajmuje się sam sobą... #chwila #slowlife #miłość #czas

Internauci zachwycili się ich zdjęciem, a przede wszystkim tym, jak naturalnie wygląda aktorka. A wam jak się podobają? Piękna z nich para, prawda? 

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Ten moment, kiedy Pięknoduch w zasięgu oka zajmuje się sam sobą..#chwila #slowlife #miłość #czas

Post udostępniony przez Emilia Komarnicka-Klynstra (@emilia_komarnicka_klynstra)


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO