Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Edyta Zając - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, plotki

AKPA

Edyta Zając jest polską modelką i osobowością medialną. Finalista konkursu Miss Polonia 2014. Najgłośniej zrobiło się o niej w mediach kiedy wzięła ślub z piłkarzem – Jakubem Rzeźniczakiem. Pisano o niej nieustannie, gdy okazało się, że Rzeźniczak ma problemy z wiernością. Teraz można oglądać piękną modelkę w „Tańcu z gwiazdami”. Kim jest Edyta Zając?

Wszystko o: Edyta Zając

Data i miejsce urodzenia: 20 czerwca 1988
Zawód: modelka
Mąż: Jakub Rzeźniczak (2016-2019; rozwód)
Dzieci: brak
Wzrost: 178 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @edyta_zajac

Kariera w modelingu

Pracę jako modelka rozpoczęła w 2001 roku w agencji New Age. Pozowała dla polskich magazynów, reklamowała m.in. kolekcję Dawida Wolińskiego. Kiedy miała 18 lat – zainteresowała się nią agencja Next Management. Występowała w wielu pokazach na tygodniach mody m.in. w Nowym Jorku czy Mediolanie. Pozowała dla Moschino i wzięła udział w sesji okładkowej dla bułgarskiej edycji magazynu „Harper’s Bazaar”.
Od momentu kiedy wystąpiła w reklamie „Kenzo Flower” - coraz częściej zabiegano aby Zając chodziła w pokazach projektantów i reklamowała ich ubrania. Jako modelka występowała również u Magdaleny Pieczonki w filmach makijazowo-fryzjerskich.


Pozostałe informacje

Jej nazwisko zaczęło pojawiać się częściej w 2014 roku – wtedy Zając wzięła udział w konkursie Miss Polonia, reprezentując województwo łódzkie. Finał jednak odwołano. Najgłośniej było o niej w 2016 roku, kiedy to związała się z Rzeźniczakiem – piłkarzem Legii Warszawa.
Wiosną 2017 roku wzięła udział w programie „Agent – Gwiazdy”. W 2020 roku zaczęła brać udział w „Tańcu z gwiazdami”.

Życie prywatne

W latach 2016-2019 była żoną piłkarza, wielokrotnego reprezentanta Polski, Jakuba Rzeźniczaka. Była z nim w związku od 2012 roku. Niestety, mężczyzna ją zdradził, więc ich związek przeszedł do przeszłości.

Profil Edyty Zając


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO