Która z nich ma rację?

Edyta Górniak odpowiedziała na komentarz Karoliny Korwin-Piotrowskiej: "Odstawiamy alkohol. Pilnie"

AKPA

Pandemia koronawirusa często sprawia, że celebryci wypowiadają się na ten temat, albo starają się na swój sposób pomóc obserwatorom w tym ciężkim czasie. Gwiazdy co jakiś czas jednak obierają zaskakującą drogę i pozwalają sobie na różne komentarze, niekoniecznie mądre, które echem odbijają się w mediach. Viola Kołakowska i jej przekonania spotkały się z krytyką ze strony Hanny Lis i Maffashion. Teraz z kolei to Edyta Górniak pozwoliła sobie na niefortunną wypowiedź, którą ostro skrytykowała Korwin-Piotrowska. To nie spodobało się piosenkarce, która poradziła dziennikarce „odstawić alkohol” i to pilnie. 

Edyta Górniak odpowiada Karolinie Korwin-Piotrowskiej 

Piosenkarka docenia izolację i odkrywa wiele plusów, które płyną z siedzenia w domu. Zdecydowała się jednak niedawno na dość niebezpieczny żart. Piosenkarka zasugerowała bowiem, że zamiast czekać na szczepionkę, warto zjeść kawałek mydła. Karolina Korwin-Piotrowska od razu zareagowała: 

Psychiatra pilnie potrzebny #influencer 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Psychiatra pilnie potrzebny #influencer

Post udostępniony przez karolina korwin piotrowska (@karolinakp)


Najwyraźniej „Edzia” poczuła się dotknięta i zarzuciła Korwin-Piotrowskiej brak poczucia humoru, a także poleciła jej odstawienie alkoholu: 

Na uśmiech przed snem dla Was Kochani i z pozdrowieniami dla tych, którym brakuje poczucia humoru @karolinakp - odstawiamy alkohol my Dear (pilnie).

Mamy nadzieję, że nikt nie wziął sobie słów „diwy” do serca. Zastanawiamy się jednak - kto w tej przepychance słownej ma rację? 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

na uśmiech przed snem dla Was Kochani ❤️⭐️ i z pozdrowieniami dla tych, którym brakuje poczucia humoru ? @karolinakp - odstawiamy alkohol my Dear ??‍♀️ ( pilnie??? )

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO