Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Edyta Górniak odpowiedziała Karolinie Korwin-Piotrowskiej po tym, jak ta skrytykowała żart piosenkarki. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Pandemia koronawirusa często sprawia, że celebryci wypowiadają się na ten temat, albo starają się na swój sposób pomóc obserwatorom w tym ciężkim czasie. Gwiazdy co jakiś czas jednak obierają zaskakującą drogę i pozwalają sobie na różne komentarze, niekoniecznie mądre, które echem odbijają się w mediach. Viola Kołakowska i jej przekonania spotkały się z krytyką ze strony Hanny Lis i Maffashion. Teraz z kolei to Edyta Górniak pozwoliła sobie na niefortunną wypowiedź, którą ostro skrytykowała Korwin-Piotrowska. To nie spodobało się piosenkarce, która poradziła dziennikarce „odstawić alkohol” i to pilnie. 

Edyta Górniak odpowiada Karolinie Korwin-Piotrowskiej 

Piosenkarka docenia izolację i odkrywa wiele plusów, które płyną z siedzenia w domu. Zdecydowała się jednak niedawno na dość niebezpieczny żart. Piosenkarka zasugerowała bowiem, że zamiast czekać na szczepionkę, warto zjeść kawałek mydła. Karolina Korwin-Piotrowska od razu zareagowała: 

Psychiatra pilnie potrzebny #influencer 

 

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Psychiatra pilnie potrzebny #influencer

Post udostępniony przez karolina korwin piotrowska (@karolinakp)


Najwyraźniej „Edzia” poczuła się dotknięta i zarzuciła Korwin-Piotrowskiej brak poczucia humoru, a także poleciła jej odstawienie alkoholu: 

Na uśmiech przed snem dla Was Kochani i z pozdrowieniami dla tych, którym brakuje poczucia humoru @karolinakp - odstawiamy alkohol my Dear (pilnie).

Mamy nadzieję, że nikt nie wziął sobie słów „diwy” do serca. Zastanawiamy się jednak - kto w tej przepychance słownej ma rację? 

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

na uśmiech przed snem dla Was Kochani ❤️⭐️ i z pozdrowieniami dla tych, którym brakuje poczucia humoru ? @karolinakp - odstawiamy alkohol my Dear ??‍♀️ ( pilnie??? )

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO