Kim jest?

Earvin N'Gapeth - kontrowersyjny siatkarz. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC license

Earvin N'Gapeth to francuski siatkarz pochodzenia kameruńskiego, który urodził się 12 lutego 1991 roku Saint-Raphaël. Występuje na pozycji przyjmującego i znany jest między innymi z występów w reprezentacji Francji. Utytułowany zawodnik budzi także sporo kontrowersji.

Wszystko o: Earvin N'Gapeth

Pełne imię i nazwisko: Earvin N'Gapeth
Data i miejsce urodzenia: 12 lutego 1991 / Saint-Raphaël
Zawód: siatkarz (przyjmujący)
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Wzrost: 194 cm
Waga: ok. 96 kg
Instagram: @earvinngapeth


Kariera

Utytułowany siatkarz w swojej karierze reprezentował barwy Francji i klubów Tours VB, Piemonte Volley, Kuzbass Kemerowo, Modena Volley, Zenit Kazań i Paykan Teheran VC. W tym czasie sięgał między innymi po Puchar Francji, Mistrzostwo Francji, Puchar Włoch, Mistrzostwo Włoch czy Azjatyckie Mistrzostwa Klubowe. W reprezentacji sięgnął natomiast między innymi po zwycięstwo w Lidze Światowej (2015, 2017), Mistrzostwo Europy (2015) czy złoty medal Igrzysk Olimpijskich (2020). N'Gapeth w trakcie swojej kariery zasłynął z kontrowersyjnego zachowania. W 2010 roku został dyscyplinarnie wykluczony z kadry, która brała udział w Mistrzostwach Świata. W 2015 roku uderzył konduktora pociągu w Paryżu - w tym samym roku potrącił autem trzy osoby. W 2019 roku siatkarz miał natomiast dopuścić się napaści seksualnej na kobiecie (miało to miejsce podczas Mistrzostw Świata w Brazylii).

Życie prywatne

Prywatne życie Earvina N'Gapetha owiane jest swego rodzaju tajemnicą. Wiadomo o nim, że jest postacią kontrowersyjną i wielu osobom zwyczajnie nie podoba się jego zachowanie i uważane jest za skandaliczne. Zawodnik jest synem byłego siatkarza - Érica N’Gapetha

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO