Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Osiem osób z ekipy serialu "Przyjaciółki" zakażonych koronawirusem? Co dalej z serialem?

AKPA

„Przyjaciółki” to serial, który w ciągu ostatnich lat zdobył spore grono wiernych fanów. Jednak nie to jest ostatnio powodem dyskusji i tego, że jest głośno wokół tego tytułu. Faktem, który ciągle jest dyskutowany jest… koronawirus. Wszystko przez to, że ostatnio pojawiła się informacja, że jedna z aktorek jest zakażona koronawirusem. Wskazywano wtedy, że jest to prawdopodobnie Małgorzata Socha, ale nikt oficjalnie nie chciał tego potwierdzić. Do tej pory negatywnym wynikiem testu pochwaliła się Magdalena Stużyńska, czyli serialowa Ania. Pojawiły się kolejne informacje, według których osiem osób - czterech aktorów i czterech członków ekipy - miałoby być zakażonych koronawirusem. Co powiedziała na ten temat przedstawicielka Akson Studio, który odpowiedzialny jest za produkcję serialu? 

Koronawirus u „Przyjaciółek”

Marta Weryńska, czyli przedstawicielka Akson Studio, została zapytana o to przez „Fakt”. Zabrała w tej sprawie głos i podkreśliła, że zdrowie osób, które pracują na planie, jest dla nich najważniejsze: 

Najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo osób pracujących przy naszych produkcjach. Nie będziemy publicznie udzielać informacji na temat stanu zdrowia poszczególnych członków ekipy.

Do tej pory Stużyńska i Sokołowska wyznały, że nie są zakażone koronawirusem. Co jednak z resztą osób, które pracują na planie? Jak wyznał informator „Faktu” - osiem osób miało pozytywny wynik testu na COVID-19:

Wszyscy, którzy pracują przy serialu „Przyjaciółki”, zostali przebadani. Od kierowców po główne bohaterki. Wyniki testów u ośmiu osób są pozytywne. To czwórka aktorów serialu i cztery osoby z planu.

 


Jeszcze niedawno mogliśmy dowiedzieć się, że prace na planie serialu zostały przerwane do odwołania. Aktorzy jednak, najprawdopodobniej, wrócili już na plan. Tak można wywnioskować ze zdjęcia, jakie zamieścił Bartek Kasprzykowski na swoim Instagramie. Pozuje na nim ze swoją serialową żoną i pisze: 

Zagrożenie COVID jest realne. Tylko dzięki ostrożności i świadomości możemy dalej pracować. Pozdrawiamy z planu!

Nie możecie doczekać się powrotu serialu? Być może uda się obejrzeć nowe odcinki we wrześniu. Wszystkim zakażonym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO