Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Duffy kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

flickr.com

Duffy to walijska piosenkarka soulowo-popowa, która stworzyła takie hity jak "Mercy" czy "Rockferry". Zobaczcie, jak wiele wiecie o Duffy. 

Wszystko o: Duffy

Pełne imię i nazwisko: Aimee Anne Duffy 
Data i miejsce urodzenia: 23 czerwca 1984, Bangor, Walia 
Zawód: piosenkarka 
Partner: brak
Dzieci: brak 
Wzrost: 158 cm 
Waga: ok. 55 kg 
Instagram: @duffy

Wczesne lata 

Wychowywała się wraz z siostrą bliźniaczką - Kate. Kiedy miały 10 lat ich rodzice się rozwiedli. Przeniosła się z matką do Pembrokeshire. Od dziecka interesowała się muzyką. W wieku 15 lat Duffy powróciła do Nefyn i tam występowała w różnych, lokalnych zespołach. Jednak nie odniosła tam sukcesu, dlatego właśnie powróciła do Walii w 2003 roku i wzięła udział w walijskim Idolu "Wawffactor". Zajęła drugie miejsce. 


Kariera 

Zaczynała karierę w 2004 roku, ale bez większych sukcesów. Dopiero w 2008 roku udało jej się wydać debiutancki album "Rockferry", z którego pochodzi m.in. singiel "Mercy", jeden z jej największych hitów. Lata 2008-2010 to czasy jej największej popularności. Na jej fali gwiazda wydała drugi album - "Endlessly", z którego pochodzi utwór "Well Well Well". 

Życie prywatne 

Duffy spotykała się z Markiem Durstonem w latach 2001-2006. Od 2009 do 2011 związana była z Mike'em Phillipsem. 

W 2020 roku na swojej stronie internetowej poinformowała, że niegdyś została porwana, więziona, gwałcona i odurzana narkotykami. Powiedziała, że zniknęła z centrum uwagi, aby móc to przepracować i przejść w spokoju. 


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO