Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Dorota Gawryluk życiorys. Kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Dorota Gawryluk to polska dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna i radiowa. Dobrze jest znana widzom Polsatu, gdzie prowadziła wiele programów, między innymi takich jak „Interwencja”, „Informacje”, „Polityczne graffiti” czy „Wydarzenia”. Była gospodynią „Poranku radia Tok FM” i audycji „Sygnały dnia” w radiowej Jedynce. Jej felietony okazywały się w „Uważam Rze”, „Rzeczpospolitej” i „Fakcie”. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Dorota Gawryluk

Data i miejsce urodzenia: 4 marca 1972, Limanowa
Zawód: dziennikarka
Partner: Jerzy Gawryluk (1993-)
Dzieci: Nikon, Gabriela Maria
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @dorota.gawryluk


Kariera

Dorota Gawryluk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Na początku lat 90. związała się z telewizją Polsat, gdzie pracowała najpierw jako reporterka, a później prowadząca. W 2001 roku została zastępcą szefa programów „Informacje” i „Polityczne graffiti”. Następnie pracowła przy programie „Interwencja”. Wkrótce rozpoczęła pracę w TVP i w latach 2004-2007 była prowadzącą „Wiadomości”, a także gospodynią programu „Forum”. Po odejściu z TVP związała się z TV Biznes, gdzie prowadziła program „Sam na sam”. Przez pewien czas prowadziła „Poranek radia Tok FM”, a od 2006 roku pracowała w Polskim Radiu. W latach 2008-2009 pełniła rolę gospodyni programu „Dorota Gawryluk - Konfrontacje”. W 2004 roku zaczęła prowadzić „Wydarzenia” w Polsacie, których szefową została w 2016 roku. W tej stacji prowadziła również programy „Gość wydarzeń”, „Prezydenci i premierzy” oraz „#DorotaGawrylukZaprasza”. W 2018 roku została dyrektorem pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat.

Życie prywatne

Mężem dziennikarki od 1993 roku jest Jerzy Gawryluk. Prezenterka ma dwoje dzieci – syna Nikona i córkę Gabrielę Marię.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO