Co o tym sądzicie?

Dorota Gardias ma nowego partnera? Pogodynka komentuje doniesienia

AKPA

W ostatnim czasie wszyscy żywo interesują się życiem uczuciowym Doroty Gardias To wszystko dlatego, że pogodynka miała spotykać się z niejakim „Żurnalistą”, który jest Instagramowym celebrytą. Chociaż żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło nigdy swojego związku - dwutygodnik „Flesz” jakiś czas temu ogłosił, że para się rozstała. Dodatkowym potwierdzeniem tego, że para już się nie spotyka, miało być zdjęcie z „Żurnalistą”, które zniknęło z profilu celebrytki. Teraz pojawiają się głosy, że Gardias znów się zakochała. 

 


Dorota Gardias znowu zakochana? 

Czyżby pogodynka miała wychodzić z założenia, że najlepszy plaster na rozstanie to kolejny partner? Tak przynajmniej twierdziły niektóre tabloidy, kiedy to paparazzi przyłapali Dorotę Gardias nad morzem w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. To miało wskazywać, że celebrytka ponownie się zakochała. Z powodu namnażających się plotek, w rozmowie z „Twoim Imperium” wyznała, co naprawdę łączy ją z mężczyzną, który pojawił się na fotografiach: 

To tylko mój kolega Łukasz, z którym znamy się od wielu lat. Pracujemy razem dla kanału TVN Meteo

Tym samym ucięła wszelkie spekulacje, które pojawiały się wokół jej osoby. Dziennikarz postanowił wykorzystać moment i zapytał pogodynkę o jej związek z „Żurnalistą”, ale Gardias odpowiedziała jedynie: 

Przepraszam, lecz o życiu prywatnym nie rozmawiam. 

Mamy jednak nadzieję, że w życiu uczuciowym Doroty wszystko jest w porządku!   

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO