Kim jest?

Dorota Gardias - pogodynka z TVN. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Dorota Gardias jest polską fotomodelką, dziennikarką i prezenterką pogody kanałów Grupy TVN. Niewiele osób wie jednak, że swoją karierę zaczynała jako… modelka. Poznajcie więc lepiej Dorotę Gardias, o której mówi się coraz więcej. 

Wszystko o: Dorota Gardias 

Data i miejsce urodzenia: 22 czerwca 1980, Tomaszów Lubelski
Zawód: dziennikarka (prezenterka pogody)
Partner: Konrad Skóra (rozwód w 2011), Piotr Bukowiecki (rozstanie), Krzysztof Sawicki (rozstanie)
Dzieci: Hanna (2013
Wzrost: 174 cm 
Waga: ok. 61 kg 
Instagram: @dorotagardias

Młodość 

Dorota Gardias ma dwóch braci - Kamila i Michała. Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackigo w Tomaszowie Lubelskim, a także Uniwersytety Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie ukończyła pedagogikę przedszkolną oraz kierunek animatora i menedżera kultury. Śpiewała kiedyś w zespole Quantes wraz ze swoim ojcem. 

 


Kariera 

Swoją karierę zaczynała jako fotomodelka. Startowała w wielu konkursach piękności im.in. w 1999 roku zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, a rok później wybrano ją najpiękniejszą studentką Lublina. Startowała również w konkursie Miss Polonia 1999. Na swoim koncie ma sesje do takich magazynów jak „CKM”, „Cosmopolitan” czy „Wysokie Obcasy”. 

Jej kariera w mediach rozpoczęła się w lubelskim oddziale TVP3. Od 2006 roku prezentuje pogodę na antenie TCN Meteo. Od 2007 roku pracuje również w TVN24, a od 2007 roku także w TVN. Prowadziła m.in., „Projekt plaża” oraz „Meteo Maniak”. W 2009 roku wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”, który wygrała. Była uczestniczką programu „Azja Express”. 

Życie prywatne 

Do 2011 roku była żoną pilota śmigłowców Konrada Skóry. Ze związku z Piotrem Bukowieckim ma córkę Hannę. Była także związana ze sprzedawcą samochodów Krzysztofem Sawickim. Ostatnio sporo mówiło się o jej związku z niejakim „Żurnalistą”. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO