"Choruję, biorę leki"

Dominika Gwit szczerze opowiedziała o odchudzaniu i swoim zdrowiu

AKPA

Dominika Gwit jest polską aktorką, która ma za sobą niesamowitą metamorfozę. Schudła ponad 50 kilogramów i o swojej przemianie napisała nawet książkę. Okazało się jednak, że droga do osiągnięcia szczupłej sylwetki wiele ją kosztowała i wkrótce gwiazda wróciła do swojej poprzedniej wagi. Od tego czasu Gwit jasno mówiła, że jej waga nie definiuje tego, kim jest i że najważniejsze to po prostu żyć w zgodzie ze sobą. Od czasu efektu jo-jo gwiazda częściej opowiada o problemach, które napotkała, gdy waga zaczęła wracać. Nieustannie jednak ktoś pyta o jej dietę. Zupełnie jak podczas ostatniej rozmowy. Aktorka była wyraźnie poirytowana. 

 


Dominika Gwit o odchudzaniu 

Podczas ostatniej rozmowy z Marcinem Cejrowskim – aktorka odpowiadała na pytania widzów. Odniosła się swoim wywiadzie m.in. do pillow challenge, a także do odchudzania. Skomentowała fakt, że teraz sporo gwiazd show-biznesu robi wszystko, aby zrzucić dodatkowe kilogramy. Podczas rozmowy wyznała: 

Nie robię żadnych prób odchudzania! Choruję, biorę leki... Cierpię na bardzo poważne choroby immunologiczne, które zaburzają mój metabolizm

W dalszej części dodała: 

To jest zupełnie co innego, gdy ktoś się odchudza, ważąc 60 kilogramów, a jak ktoś choruje na agresywne choroby immunologiczne 

Wiemy już więc, że Dominice nie jest po drodze z najnowszymi trendami i że właśnie znalazła sposób na to, aby dobrze czuć się w swoim ciele. Przez swoje choroby gwiazda nie może pozwolić sobie ani na głodówki, wyniszczające diety, ani na ciężkie treningi i wygląda na pogodzoną z tym faktem. 

Tak trzymać? 
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO