Będziecie tęsknić?

Doda ZAWIESZA karierę. Co ją do tego skłoniło?

AKPA

Doda jest obecna w show biznesie od pona dwóch dekad. Swego czasu pisały o niej wszystkie media – w kontekście związku z Majdanem, nowych produkcji, związku z Nergalem, skandali… W ostatnich latach postanowiła jednak nieco uspokoić swój wizerunek. Ubiera się zupełnie inaczej niż kiedyś, nie stara się już szokować tak jak kiedyś. W międzyczasie wyszła za mąż i zaczęła interesować się tworzeniem filmów, a także występowaniem w nich.

Wychodzi na to, że Dodzie ciąży już pojawianie się w show biznesie muzycznie i chciałaby się skupić na innych rzeczach – przede wszystkim marzy jej się wyjazd na prawdziwe wakacje i trochę mocniejsze wejście do świata kinematografii.


Doda zawiesza karierę?

W rozmowie z magazynem „Party” Doda wyznała, że zamierza zrobić sobie porządną przerwę. Z okazji 36. urodzin gwiazda nie wyruszy w trasę koncertową. To dość osobliwy pomysł, ale rozumiemy, że Rabczewska czuje się już zmęczona swoim tworzeniem, muzykowaniem i koncertowaniem – w końcu tyle czasu robiła to nieprzerwanie.

Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić

- powiedziała dziennikarzowi podczas rozmowy.

Doda zapowiedziała, że przerwa potrwa przynajmniej pół roku. Ostatni raz wystąpi w marcu, kiedy będzie kończyła swoje tournée. Po jego zakończeniu zamierza wylecieć do Zjednoczonych Emiratów Arabskich aby tam, wraz z mężem Emilem Stępniem, pracować nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”.

Będziecie tęsknić?

Czytaj również: Doda teksty piosenek
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO