Jej sposób was rozbawi!

Doda opowiedziała jaki, wraz z mężem, mają sposób na "ciche dni"

AKPA

Doda świętowała niedługo drugą rocznicę ślubu i z tej okazji pochwaliła się zdjęciem z tej uroczystości. Opowiedziała także, dlaczego przez tak długi czas ukrywała swój związek z Emilem. Przy okazji świętowania rocznicy – wyjawiła jaki jest sekret udanego małżeństwa. Odpowiedź może was rozbawić. Co takiego robią Dorota i Emil, żeby uniknąć spięć? 

 


Przepis na udany związek według Dody 

Doda wyszła za Emila Stępnia w 2018 roku i do ostatniego momentu utrzymywała swoją ceremonię w tajemnicy. W wywiadzie wspominała kiedyś, że nawet ci, którzy jechali na ich ślub tak naprawdę nie wiedzieli, że para zamierza się pobrać. Kiedy do mediów wyciekła informacja, że para się pobrała – nie dawano im spokoju i bardzo dużo rozpisywano się na ten temat. Wygląda na to, że utrzymywanie relacji z dala od błysku fleszy im służy, bo nadal są w sobie szaleńczo zakochani. Niedawno Doda w rozmowie z „Super Expressem” zdradziła, jaki jest jej przepis na udany związek. Małżonkowie znaleźli sobie sposób na to, by poradzić sobie z „cichymi dniami”: 

Mamy tak zwane pokoje kryzysowe. Tak samo jak jesteśmy podobni, tak samo też się różnimy. Emil jest pedantem do granic możliwości! A ja jestem straszną bałaganiarą. Mamy więc dwa pokoje tylko dla nas. Ja w swoim pokoju mogę bałaganić, ile wlezie! Mogę jeść w łóżku, nie sprzątać żadnych ciuchów z podłogi. Natomiast u Emila jest wszystko poukładane, wysprzątane na błysk! I nie można zrobić tam nic, by zaburzyć jego porządek. On nie może wchodzić do mnie, a ja do niego

Piosenkarka dodała także, że tylko czasami pojawiają się między nimi małe nieporozumienia, ale ogólnie w ich domu panuje zrozumienie, szacunek, spokój i miłość. Nic, tylko pozazdrościć! 
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO