Kim jest?

Desmond Harrington - wujaszek z Plotkary. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

wikipedia.org

Desmond Harrington to amerykański aktor filmowy i telewizyjny, który swoją popularność zawdzięcza takim produkcjom jak "Statek widmo" czy "Obiekt pożądania". Jak dobrze znacie jego życie?

Wszystko o: Desmond Harrington 

Data i miejsce urodzenia: 19 października 1976, Savannah 
Zawód: aktor 
Partnerka: brak
Dzieci: brak 
Wzrost: 178 cm 
Waga: ok. 62 kg 
Instagram: brak 

Wczesne lata 

Desmond, kiedy miał trzy lata, przeniósł się z Savannah do nowojorskiego Bronxu, skąd pochodziła jego matka. Jako dziecko wielokrotnie oglądał filmy, aż zapamiętywał kwestie. Po ukończeniu liceum dostał się do jednego z college'ów na Manhattanie, ale wyrzucono go z uczelni po zaledwie sześciu tygodniach. Chwytał się różnych zajęć np. pracował w firmie maklerskiej, był barmanem i robotnikiem budowlanym. W międzyczasie pobierał lekcje aktorstwa pod kierunkiem Johna Strasberga. 


Kariera 

Zadebiutował w ekranizacji losów Joanny d'Arc. Dzięki temu mógł liczyć na kolejne propozycje. W ten sposób trafił do filmów "Bunkier" oraz "Statek widmo". Największym krokiem milowym w jego karierze były role w produkcjach "Obiekt pożądania", "Droga bez powrotu", a także "Plotkara". Pojawił się również w dziewięciu odcinkach trzeciego sezonu serialu "Dexter". 

Życie prywatne 

Niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Niegdyś Harrington spotykał się z Amandą Seyfried, Eve Mauro czy Amber Vallettą. Nigdy jednak się nie ożenił, nie ma również dzieci ze swoich związków. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO