Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Dawid Malczyński kim jest? Wiek, wzrost, streamy, dziewczyna, filmy, brat, Instagram

Instagram / dawid.malczynski

Dawid Malczyński to youtuber i zawodnik MMA. Największą popularność przyniósł mu kanał na YouTube, który prwoadzi wraz ze swoim bratem, Dawidem. Był mistrzem Fame MMA w wadze półśredniej.

Wszystko o: Dawid Malczyński

Pełne imię i nazwisko: Dawid Malczyński
Pseudonim: Bocian
Wzrost: 189 cm
Zawód: influencer / youtuber / zawodnik MMA
Dzieci: brak danych
Partnerka: Ilona Dąbrowska
Instagram: @dawid.malczynski


Kariera

Dawid Malczyński szerszej publiczności dał się poznać dzięki kanałowi na YouTube, który od wielu lat prowadzi wraz ze swoim bratem. Wcielają się tam oni w najróżniejsze role i odgrywają skecze humorystyczne. Ich kanał zgromadził niemal dwa miliony subskrybentów. Dawid Malczyński to także jedna z największych gwiazd Fame MMA. W oktagonie organizacji stoczył on 8 pojedynków (jego rekord to 6-2). Był mistrzem wagi półśredniej organizacji od 13 października 2018 (Fame MMA 2) do 15 maja 2021 (Fame MMA 10). Prawdopodobnie jeszcze wejdzie do klatki i postara się udowodnić swoje umiejętności (dwie ostatnie swoje walki wygrał). Jego profil na Instagramie obserwuje obecnie ponad 650 tysięcy osób.

Życie prywatne

Życie prywatne Dawida Malczyńskiego obserwować możemy na przykład za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dowiedzieć się z nich możemy, że jego narzeczoną jest Ilona Dąbrowska.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO