Kim jest?

Dawid Fazowski – podróżnik z kanału „Przez Świat na Fazie”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

instagram.com/@przez_swiat_na_fazie

Dawid Fazowski to polski youtuber i podróżnik, który prowadzi internetowy kanał „Przez Świat na Fazie”. W 2017 roku zajął pierwsze miejsce w rankingu 50 najbardziej wpływowych podróżników w polskich mediach społecznościowych. W nagrywanych przez siebie filmikach dzieli się w przede wszystkim relacjami ze swoich samotnych wpraw do odległych krajów. Sprawdźcie, czy wiecie o nim wszystko.

Wszystko o: Dawid Fazowski

Data urodzenia: 16 kwietnia 1990, Żory
Zawód: youtuber, podróżnik
Partner: Sandra Obara (rozstanie)
Dzieci: brak
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @przez_swiat_na_fazie


Kariera

Dawid Fazowski w młodości należał do harcerstwa, które zaszczepiło w nim zamiłowanie do podróżowania. Gdy miał piętnaście lat zaczął podróżować po Polsce. W 2012 roku, za namową znajomych autostopowiczów, postanowił wybrać się na imprezę sylwestrową organizowaną pod Koloseum w Rzymie. Niedługo później podjął decyzję o wyruszeniu w podróże po całym świecie. W 2014 roku założył w serwisie YouTube kanał o nazwie „Przez Świat na Fazie”, na którym zaczął relacjonować swoje kolejne wyprawy. Wkrótce stał się on jednym z najpopularniejszych polskich kanałów poświęconych tematyce podróżniczej. Fazowski w 2017 roku znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu 50 najbardziej wpływowych podróżników w polskich mediach społecznościowych. Odbył podróże między innymi do Gruzji, Pakistanu, Iranu, Kambodży, Wietnamu, Tajlandii, Afganistanu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz wielu krajów afrykańskich.

Życie prywatne

Youtuber pochodzi z Żor. Przez pewien czas był związany z Sandrą Obarą. W 2019 roku w mediach pojawiły się informacje o ich rozstaniu.
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO