Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Daria Widawska - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci, kariera. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Daria Widawska to polska aktorka teatralna, która ukończyła w 200 roku warszawską Akademię Teatralną. Rzadziej, częściej, można spotkać ją w polskich filmach i serialach. Co o niej wiecie? 

Wszystko o: Daria Widawska

Pełne imię i nazwisko: Daria Widawska, po mężu Jarosińska 
Data i miejsce urodzenia: 1 maja 1977, Gdańsk
Zawód: aktorka 
Mąż: Michał Jarosiński (mąż od 2007 - obecnie)
Dzieci: Iwo (2008), Brunon (2015)
Wzrost: 175 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @daria_widawska

Wykształcenie

Kiedy była dzieckiem, należała do Zespołu Pieśni i Tańca „Fregata” w Gdyni. Uczęszczała także do szkoły muzycznej. Ukończyła III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. W 2000 roku ukończyła warszawską Akademię Teatralną. 

 


Kariera 

Zadebiutowała występem w spektaklu „Cesarska miłość”, który wystawiał Teatr Telewizji. Później była związana z teatrami: Na Woli, Rozmaitości i Scena Prezentacje. Popularność zdobyła dzięki serialom TVN. Wcielała się w rolę Agaty w „Magdzie M.”, Anki w „39 i pół”, a także Doroty w „Prawie Agaty”. Była uczestniczką „Tańca z gwiazdami”.

Życie prywatne 

11 sierpnia 2007 roku poślubiła operatora kamery Michała Jarosińskiego, z którym doczekała się dwóch synów: Iwa, który przyszedł na świat w 2008 i Brunona, który urodził się w 2015 roku. 
Daria Widawska - Anna, żona Darka z 39 i pół. Najlepsze roleDaria Widawska urodziła się 1 maja 1977 roku w Gdańsku. Od 3 roku życia uczęszczała na lekcje baletu. Od najmłodszych lat występowała więc na scenie, chociaż nie wiązała swojej przyszłości z aktorstwem. Miała w planach studiowanie prawa albo stosunków międzynarodowych. Wszystko jednak zmieniło się, kiedy w szkole średniej zaczęła uciekać z lekcji rosyjskiego do Teatru Miejskiego. I wtedy właśnie postanowiła, że będzie aktorką. W 2000 roku ukończyła warszawską Akademię Teatralną. Zadebiutowała w produkcji "Tygrysy Europy", gdzie wcieliła się w postać Karolci, służącej w domu Nowaków. Zobaczcie jej najlepsze wcielenia serialowe i filmowe. Daria Widawska - najlepsze role 

1. Magda M., reż. J. Borcuch, 2005-2007
2. Prawo Agaty, reż. M. Migas, 2012-2015
3. 39 i pół, reż. Ł. Jaworski, 2008-2009
4. Mamuśki, reż. A. Drabiński, 2007
5. Plagi Breslau, reż. P. Vega, 2018

Zobaczcie także takie produkcje z jej udziałem jak "39 i pół tygodnia" oraz "Rezydencja".Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO