Kim jest?

Czarek Jóźwik - gwiazda YouTube. Wiek, wzrost, filmy, AbstrachujeTV, Instagram, dziewczyna

Instagram / czarek_

Czarek Jóźwik to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich youtuberów, któremu największą popularność przyniosły występy na kanale AbstrachujeTV, który tworzy do dziś z Robertem Pasutem (wcześniej współpracował z nimi także Rafał Masny).

Wszystko o: Czarek Jóźwik

Pełne imię i nazwisko:Czarek Jóźwik
Data urodzenia: 1992
Zawód: youtuber / influencer
Dzieci: brak danych
Partnerka: Julia Zawadzka
Instagram: @czarek_


Kariera

Czarek Jóźwik to dziś jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim internecie. Największą popularność przyniosły mu humorystyczne filmy, które oglądać możemy na kanale AbstrachujeTV. Czarek współtworzy obecnie ten kanał z Robertem Pasutem (nie nagrywa z nimi natomiast Rafał Masny, który postanowił rozwijać własne projekty). Jóźwik znany jest ze swojego poczucia humoru i charyzmy, które widać na nagraniach. Przekłada się to na jego popularność w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie obserwuje go obecnie ponad pół miliona użytkowników serwisu. Znany jest także ze swojej obecności na wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Jakiś czas temu pojawiła się plotka, że może on wystąpić na gali freak fightowej, na razie jednak nie ma żadnych potwierdzonych informacji.

Życie prywatne

O życiu prywatnym influencera wiadomo niewiele. Obecnie jest on w związku z Julią Zawadzką, co zobaczyć możemy w ich mediach społecznościowych.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO