Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Chloë Grace Moretz kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner

Materiały promocyjne filmu

Chloë Grace Moretz to amerykańska aktorka, która zadebiutowała w filmie już w wieku 8 lat. To filmy z serii "Kick-Ass" przyniosły jej popularność. Ale jak wiele o niej wiecie? 

Wszystko o: Chloë Grace Moretz 

Data i miejsce urodzenia: 10 lutego 1997, Atlanta 
Zawód: aktorka 
Partner: brak 
Dzieci: brak 
Wzrost: 163 cm 
Waga: ok. 58 kg 
Instagram: @chloegmoretz

Wczesne lata 

Chloe ma czterech starszych braci i to właśnie jeden z nich, po tym, jak przyjęto go do szkoły aktorskiej, zaraził ją miłością do sztuki. Jej przygoda z filmem rozpoczęła się w 2003 roku i wtedy też cała rodzina przeprowadziła się do Los Angeles.


Kariera

Rozpoczęła grę już w 2003 roku. Jedną z pierwszych popularnych ról była rola w filmie "Amityville", za którą nominowano ją do nagrody Young Artist Award. To był moment, kiedy jej kariera przyspieszyła. Pojawiła się później w takich produkcjach jak "Agent XXL 2", "Kick-Ass" czy "Pozwól mi wejść". W 2010 roku, wraz z mamą i bratem - Trevorem, założyli wytwórnię filmową Treetop Productions. Niedawno można było oglądać ją w produkcjach "Tom i Jerry" oraz "Umysł w ogniu". 

Życie prywatne 

W latach 2014-2018 była w związku z Brooklynem Beckhamem. Podejrzewano ją również o związek z Neymarem. 
Chloë Grace Moretz - gwiazda młodego pokolenia. Najlepsze roleChloë Grace Moretz urodziła się 10 lutego 1997 roku w Atlancie, w stanie Georgia. Jej mama jest z zawodu pielęgniarką, a ojciec chirurgiem plastycznym. Chloë jest najmłodsza z całego swojego rodzeństwa, ma czwórkę starszych braci. W 2001 roku jej brat dostał się do szkoły aktorskiej, co spowodowało, że wraz z mamą przeprowadziła się do Nowego Jorku. Kiedy ćwiczyła z nim role - zrozumiała, że to coś, co chce robić. W 2003 roku zaczęła się jej przygoda z filmem, więc całą rodziną przenieśli się do Los Angeles. Zadebiutowała w serialu "Obrońca", a to było zaledwie początkiem. Grała w takich produkcjach jak "Kick-Ass", "Agent XXL 2" czy "500 dni miłości". Zobaczcie jej najbardziej spektakularne role. Chloë Grace Moretz - najlepsze role 

1. Umysł w ogniu, reż. G. Barrett, 2016
2. Pozwól mi wejść, reż. M. Reeves, 2010
3. Zostań, jeśli kochasz, reż. R.J. Cutler, 2014
4. Tom i Jerry, reż. T. Story, 2021
5. Kick-Ass, reż. M. Vaughn, 2010

Zobaczcie także takie produkcje jak "Matka/Android" oraz "Piąta fala". Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO