Kim jest?

Charlie Hunnam - gwiazda Hooligans. Wiek, wzrost, waga, żona, dzieci, Instagram

Materiały promocyjne filmu

Aktor brytyjski, scenarzysta telewizyjny i filmowy, a także model. To właśnie Charlie Hunnam. Ale jak dobrze go znacie? 

Wszystko o: Charlie Hunnam 

Pełne imię i nazwisko: Charles Matthew Hunnam 
Data i miejsce urodzenia: 10 kwietnia 1980, Newcastle upon Tyne, Anglia 
Zawód: aktor, scenarzysta, model 
Partnerka: Katharine Towne (1999-2002; rozwód), Morgana McNelis (partnerka od 2007-obecnie)
Dzieci: brak
Wzrost: 182 cm
Waga: ok. 88 kg 
Instagram: brak

Wczesne lata

Przyszedł na świat w Newcastle upon Tyne, jako drugi z czterech synów (po bracie Williamie, później miał dwóch młodszych przyrodnich braci ze strony matki - Olivera i Christiana). Jego rodzice rozwiedli się, kiedy miał dwa lata i wraz z matką przeniósł się do Melmerby w Kumbriii. Jego matka ponownie wyszła za mąż, kiedy Hunnam miał 12 lat. Uczęszczał do Heaton Manor School w Newcastle, a po przeprowadzce poszedł do Queen Elizabeth Grammar School w Penrith. Został wydalony z gimnazjum i swoje egzaminy musiał zdawać z domu. Kontynuował naukę w Cumbria College of Art and Design, gdzie ukończył studia w zakresie teorii i historii filmu obok aktorstwa. 


Kariera 

W wieku 17 lat, kiedy wygłupiał się po pijaku, został odkryty w sklepie obuwniczym. Dostał wtedy angaż w serialu "Byker Grave". W 1998 roku przeniósł się do Los Angeles, aby starać się o więcej ról. Bez skutku brał udział w wielu przesłuchaniach. W swoim kraju zdobył popularność dzięki występowi w serialu "Queer as Folk" i jego sequelu. Na dużym ekranie najbardziej charakterystyczną rolą okazała się rola w "Porzuconej". Zagrał również w takich produkcjach jak "Hooligans" czy "Ludzkie dzieci". 

Życie prywatne 

Ożenił się 25 lipca 1999 z Katharine Towne, którą poznał podczas przesłuchań do serialu "Jezioro marzeń". W 2002 roku para się rozwiodła. Od 2007 roku pozostaje w związku z projektantką biżuterii - Morganą McNelis. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO