Kim jest?

Casemiro - filar Realu Madryt. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC license

Casemiro (a właściwie Carlos Henrique Casimiro) to brazylijski piłkarz, który występuje na pozycji środkowego pomocnika w Realu Madryt i reprezentacji Brazylii. Urodził się 23 lutego 1992 roku w São José dos Campos i uważany jest za jednego z najlepszych pomocników w historii.

Wszystko o: Casemiro

Pełne imię i nazwisko: Carlos Henrique Casimiro
Data i miejsce urodzenia: 23 lutego 1992 / São José dos Campos
Zawód: piłkarz (pomocnik)
Dzieci: Sara / Caio
Partnerka: Anna Mariana Casemiro
Wzrost: 185 cm
Waga: ok. 84 kg
Instagram: @casemiro


Kariera

Carlos Henrique Casimiro piłkarską karierę (jeszcze na poziomie juniorskim) rozpoczynał w brazylijskim São Paulo FC. Już wówczas przykuł uwagę Realu Madryt, który najpierw go wypożyczył, a później sprowadził na stałe do Hiszpanii. Od 2013 roku regularnie występuje w barwach królewskich (wyjątkiem był okres, w którym Brazylijczyk grał na wypożyczeniu w portugalskim FC Porto). Na swoim koncie ma między innymi Mistrzostwo Hiszpanii (trzykrotnie), wygraną w Lidze Mistrzów (pięciokrotnie) czy Puchar Hiszpanii. Casemiro regularnie występuje take w reprezentacji Brazylii, z którą w 2019 roku zdobył złoty medal Copa America. Obecnie wyceniany jest na około 40 milionów euro i uważany jest za jednego z najlepszych na swojej pozycji.

Życie prywatne

Casemiro jest szczęśliwym mężem i ojcem. Wybranką jego serca jest Anna Mariana Casemiro, która już po miesiącu znajomości postanowiła przenieść się do Hiszpanii. Para ma dwójkę dzieci - syna Caio i córkę Sarę.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO