Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Cara Delevingne - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, plotki, partnerka

wikipedia.org

Cara Delevingne to brytyjska modelka i aktorka, która brała udział w kampaniach reklamowych najbardziej znanych marek modowych, w tym Chanel, Burberry, H&M, Moschino oraz Dolce & Gabanna. Wystąpiła również w wielu produkcjach filmowych, między innymi w „Legionie samobójców” oraz „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Sprawdźcie, jak dużo o niej wiecie.

Wszystko o: Cara Delevingne

Data i miejsce urodzenia: 12 sierpnia 1992, Londyn, Wielka Brytania
Zawód: modelka
Partner: Ashley Benson (2019-2020)
Dzieci: brak
Wzrost: 173 cm
Waga: 51 kg
Instagram: @caradelevingne


Kariera

Cara Delevingne w 2012 roku wzięła udział w kampanii marki Burberry, którą reklamowała wraz z Eddiem Redmaynem. Wkrótce zaczęła pojawiać się w kolejnych kampaniach reklamowych, między innymi H&M Authentic Collection, Blumarine, Zary, Chanel i Dominic Jones Jewellery. W ciągu swojej kariery chodziła po najważniejszych wybiegach świata prezentując ubrania marek Moschino, Dolce & Gabbana, Fendi, Stella McCartney, Chanel, Jason Wu i Óscar de la Renta. Modelka pojawiała się na okładkach wielu magazynów modowych, w tym „Vogue”, „Vogue Korea”, „i-D” i „Russh”. W latach 2012-2013 była modelką Victoria’s Secret. Wzięła również udział w kampanii „Be Inspired” polskiej marki Reserved. Delevingne próbuje też swoich sił w aktorstwie i wystąpiła w kilku produkcjach filmowych, między innymi w „Annie Kareninie”, „Legionie samobójców” oraz „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”.

Życie prywatne

Modelka ogłosiła, że jest osobą panseksualną. W 2015 roku spotykała się z muzykiem St. Vincentem. Później przez prawie dwa lata była związana z aktorką Ashley Benson. Po rozstaniu zaczęła być widywana z piosenkarką Halsey.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO