Kim jest?

Budda - motoryzacja i muzyka. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

YouTube / Budda. TV

Budda (a właściwie Kamil Labudda) to polski YouTuber, przedsiębiorca oraz osobowość internetowa. Znany jest ze swojej pasji do motoryzacji i niezwykłej hojności. Internauci doceniają też fakt, że wszystko osiągnął dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu.

Wszystko o: Budda

Pełne imię i nazwisko: Kamil Labudda
Pseudonimy: Budda
Wiek: 22 lata
Zawód: youtuber / influencer
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @budda.7


Kariera

Budda. TV to obecnie jeden z najpopularniejszych kanałów motoryzacyjnych na YouTube. Stoi za nim Kamil Labudda, który pasję zamienił w pracę i zajmuje się tym na co dzień. Lifestylowo – motoryzacyjne materiały oglądane są przez miliony widzów (sam kanał może pochwalić się niemal milion subskrybentów). Obejrzeć tam możemy między innymi filmy poświęcone najciekawszym tuningom aut czy podróżom Kamila. Budda postanowił wykorzystać swoją popularność i zajmuje się także muzyką. Na swoim koncie ma między innymi hitowy kawałek Zapach Wanilii, w którym gościnnie wystapił Kizo. Youtuber słynie także ze swojej hojności, podczas zbiórki WOŚP wrzucił do jednej z puszek 50 tysięcy złotych. Jest właścicielem marki odzieżowej ILLEGAL NIGHT ORIGINAL. Obecnie jego profil na Instagramie obserwowany jest przez niespełna 700 tysięcy osób.

Życie prywatne

O życiu prywatnym młodego twórcy wiemy niewiele, strzeże on bowiem swojej prywatności. Sam zdradził, że nie miał łatwego dzieciństwa, a jego ojciec był uzależniony od alkoholu.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email





Dodaj komentarz

Przepisz kod



 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO