Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Bisz kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

Wikimedia / CC license

Bisz (a właściwie Jarosław Jaruszewski) urodził się 9 maja 1984 roku w Bydgoszczy. Jest polskim raperem, poetą i producentem muzycznym. Znany jest między innymi z występów w zespole B.O.K.

Wszystko o: Bisz

Imię i nazwisko: Jarosław Jaruszewski
Zawód: raper / producent muzyczny
Data i miejsce urodzenia: 9 maja 1984 / Bydgoszcz
Żona: Karolina
Partnerka: @bisz_official


Kariera

Jego działalność artystyczna sięga roku 1999 kiedy to współpracował z bydgoskimi raperami, a na początku XXI wieku nagrywał już i wydawał swoje piosenki (na tak zwanym nielegalu). Pierwszy studyjny album rapera ujrzał światło dzienne w 2007 roku. Od tamtej pory raper wydawał zarówno solowe krążki, jak i płyty w ramach zespołu B.O.K. W 2012 roku otrzymał laur w kategorii Nocne Marki (nagroda magazynu Aktivist), a w 2013 roku otrzymał laur w plebiscycie Bydgoszczanin roku 2012. W 2020 roku laurem odznaczona została płyta WIlk chodnikowy (w kategorii Album Dekady - Popkiller). Bisz uważany jest za jednego z najlepszych polskich raperów, którego teksty są formą poezji.

Życie prywatne

O życiu prywatnym rapera wiemy niewiele, rzadko dzieli się on bowiem szczegółami z mediami. Donoszą one jednak, że jego żoną jest Karolina, o której opowiada on w samych superlatywach.


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO