Kim jest?

Billy Crudup - gwiazdor The Morning Show. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Materiały promocyjne serialu

Billy Crudup to amerykański aktor filmowy i teatralny, o którym znowu zrobiło się głośno dzięki występowi w produkcji "The Morning Show". Jeśli dobrze znacie jego karierę to wspaniale (jeśli nie - filmografia Billy Crudup). Ale jak dobrze znacie jego życie prywatne? 

Wszystko o: Billy Crudup 

Pełne imię i nazwisko: William Gaither Crudup 
Data i miejsce urodzenia: 8 lipca 1968, Manhasset
Zawód: aktor 
Partnerka: Mary-Louise Parker (1996-2003; rozstanie)
Dzieci: William Atticus (2004)
Wzrost: 174 cm 
Waga: ok. 73 kg 
Instagram: brak 

Wczesne życie 

Urodził się w Manhasset w Nowym Jorku. Jego rodzicami była Georgann i Thomas Henry Crudup III. Ma dwóch braci: Tommy'ego i Brooksa, którzy są producentami filmowymi. Jego rodzice rozwiedli się, kiedy Billy był małym chłopcem. Kiedy miał osiem lat, wyjechał z rodziną do Teksasu, a następnie na Florydę, gdzie dorastał. Studiował na Uniwersytecie Karoliny Północnej w Chapel Hill, na wydziale komunikacji. 


Kariera 

Występował na początku na deskach teatrów, w różnego rodzaju sztukach. Pierwszy raz na dużym ekranie pojawił się w produkcjach "Wszyscy mówią: kocham cię", a także "Uśpieni". Na swoim koncie ma role w takich filmach i serialach jak "Jedz, módl się, kochaj", "Mission: Impossible III" czy "The Morning Show". Dwukrotnie nominowany do nagrody Tony za występy w sztukach broadwayowskich. 

Życie prywatne 

W latach 1996-2003 związany był z aktorką Mary-Louise Parker, z którą ma syna Williama Atticusa, który przyszedł na świat w 2004 roku. Spotykał się również m.in. z Claire Danes (2004-2005). 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO