Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Bedoes - Kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, plotki, kariera, życiorys

AKPA

Bedoes to raper młodego pokolenia, który jest założycielem 2115 Gang. Bardzo szybko udało mu się dostać na szczyt polskich list przebojów, a dzisiaj nagrywa już z najlepszymi raperami. Na swoim koncie ma już wiele sukcesów, o których warto wspomnieć. A ty jak dobrze znasz Bedoesa? 

Wszystko o: Bedoes 

Pełne imię i nazwisko: Borys Przybylski 
Data i miejsce urodzenia: 21 kwietnia 1998, Bydgoszcz 
Zawód: raper, autor tekstów 
Partnerka: brak informacji 
Wzrost: brak informacji 
Waga: ok. 90 kg 
Instagram: @bedoes2115

Wczesne lata 

Urodził się w 1998 roku, w Bydgoszczy, gdzie wychowywał się na osiedlu Barodzieje. Spędzał swoje dzieciństwo bez ojca - z matką oraz babcią. W wieku 13 lat zaczął tworzyć pierwsze nagrania, a w 2015 nagrał mixtape'y. Po skończeniu gimnazjum porzucił edukację na rzecz kariery. W 2016 roku podpisał kontrakt z wytwórnią SB Maffija. 

 


Kariera 

Swoją karierę rozpoczął od singla "Gang, gang, gang". Jego pierwszy album nosił tytuł "Aby śmierć miała znaczenie" - spotkał się z mieszanymi uczuciami. Kolejne dwa "Kwiat polskiej młodzieży" i "Opowieści z Doliny Smoków" zostały już przyjęte znacznie lepiej. Wylansował takie przeboje jak "Chłopaki nie płaczą", "VOGUE" czy "Nadchodzi lato". Nagrywał z wieloma znanymi, polskimi raperami np. Taco Hemingwayem, Białasem czy Quebonafide. 

Życie prywatne

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym Bedoesa. Nie jest znany fakt, czy ma partnerkę, czy też nie. 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO