Kim jest?

Bebe Rexha – wykonawczyni hitu Say My Name. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

wikipedia.org/Justin Higuchi/CC BY 2.0

Bebe Rexha jest amerykańską piosenkarką i autorką tekstów. Współpracowała między innymi z Davidem Guettą, G-Eazy, Martinem Garrixem i The Chainsmokers. Popularność na całym świecie przyniosły jej takie przeboje jak „Me, Myself & I”, „Hey Mama”, „In the Name of Love” czy „I Got You”. Ma na swoim koncie wiele nagród, w tym Billboard Music Award, MTV Video Music Award i Teen Choice. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Bebe Rexha

Pełne imię i nazwisko: Bleta Rexha
Data i miejsce urodzenia: 30 sierpnia 1989, Nowy Jork, USA
Zawód: piosenkarka
Partner: Keyan Safyari (2020-)
Dzieci: brak
Wzrost: 165 cm
Waga: 63 kg
Instagram: @beberexha


Kariera

Bebe Rexha karierę rozpoczynała od udziału w musicalach, takich jak „Jesus Christ Superstar” i „Skrzypek na dachu”. Wkrótce Recording Academy przyznało jej tytuł „Best Teen Songwriter”. W 2010 roku występowała jako wokalistka zespołu Black Cards, założonego przez Petera Wentza z Fall Out Boy. Po dwóch latach odeszła z formacji i rozpoczęła karierę solową. W 2013 roku podpisała kontrakt na pisanie tekstów z wytwórnią Warner Bros. Records. Skomponowała między innymi utwór „Like a Champion” wykonany przez Selenę Gomez, a także brała udział w tworzeniu piosenki „The Monster” w wykonaniu Rihanny i Eminema. W 2014 roku wokalistka zaprezentowała swój debiutancki singiel „I Can’t Stop Drinking About You”, a także piosenki „Gone” i „I’m Gonna Show You Crazy”. Rok później nagrała minialbym „I Don’t Wanna Grow Up”. W 2018 roku nagrała album studyjny zatytułowany „Expectations”.

Życie prywatne

Piosenkarka ma albańskie korzenie – jej rodzice pochodzą z Debar w Macedonii Północnej. W 2020 roku zaczęła się spotykać z twórcą filmowym, Kayanem Safyarim.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO