Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Bartłomiej Kasprzykowski - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

AKPA

Bartłomiej Kasprzykowski to polski aktor, który wystąpił w wielu popularnych serialach telewizyjnych. Od kilku lat można oglądać go w jednej z kluczowych ról w serialu „Przyjaciółki”. Ale Kasprzykowski ma wiele innych talentów. Jakich? Poznajcie go lepiej! 

Wszystko o: Bartłomiej Kasprzykowski 

Data i miejsce urodzenia: 19 maja 1977, Szczecin
Zawód: aktor, lektor
Partnerka: Tamara Arciuch
Dzieci: Michał (2009), Nadia (2016) 
Wzrost: 182 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @kasprzykowskibartek

Kariera aktorska 

W 2000 roku Kasprzykowski ukończył wrocławską filię PWST w Krakowie. W latach 2001-2008 był aktorem Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Współpracował również z teatrem w Lublinie – In Vitro. Na swoim koncie ma kilka nagród za swoje teatralne kreacje. W latach 2005-2007 wcielał się w rolę Wojciecha w serialu „Magda M.”. W 2007 roku grał również w serialu „Halo Hans!”. W latach 2008-2009 grał jedną z głównych ról w serialu „Teraz albo nigdy!”. Od 2012 roku można oglądać go w roli Pawła Strzeleckiego w serialu „Przyjaciółki”. Przez lata wcielał się także w rolę księdza Roberta w serialu „Ranczo”.

 


Pozostałe przedsięwzięcia 

Był finalistą dziewiątej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Zwyciężył w czwartej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, którego następnie był jurorem przez dwa lata. 

Życie prywatne 

Jego pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem. Od mniej więcej 2008/2009 roku jest w związku z Tamarą Arciuch, z którą ma dwoje dzieci: syna Michała, a także córkę Nadię. 


Bartłomiej Kasprzykowski - najlepsze filmy i seriale 

Bartłomiej Kasprzykowski to polski aktor, który w 2000 roku ukończył wrocławską filmię PWST w Krakowie. W latach 2001-2008 był aktorem Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Współpracował również z innymi teatrami np. In Vitro w Lublinie. Popularność przyniosła mu rola w serialu „Magda M.”. W 2007 roku wcielał się w postać tytułowego agentka Najsa Klopssa w serialu „Halo Hans!”. Obecnie można oglądać go w serialu „Przyjaciółki”. Wybraliśmy kilka najlepszych ról Bartka Kasprzykowskiego. 

1. „Magda M.”, reż. J. Borcuch (2005)
2. „Ranczo”, reż. W. Adamczyk (2006)
3. „Przyjaciółki”, reż. G. Kuczeriszka (2012)
4. „Teraz albo nigdy”, reż. M. Dejczer (2008)
5. „Podejrzani zakochani”, reż. S. Kryński (2013)

Gdzie teraz można go oglądać? Przeważnie w różnych spektaklach, ale również w serialu „Przyjaciółki”. Można było obserwować jego rolę w serialu „39 i pół tygodnia”. 

Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO