Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Bartek Kubicki kim jest? Wiek, wzrost, Genzie, dziewczyna, filmy, Twoje 5 minut, Instagram. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Bartek Kubicki to jeden z obecnie najpopularniejszych influencerów i youtuberów w naszym kraju. Jest on członkiem Genzie - internetowej ekipy, która codziennie dostarcza nam rozrywki na YouTube. Kim jest młody influencer?

Wszystko o: Bartek Kubicki

Pełne imię i nazwisko: Bartek Kubicki
Wiek: 21 lat
Zawód: influencer / youtuber
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @bartekkubicki


Kariera

Bartek Kubicki obecny jest w polskiej przestrzeni internetowej już od kilku lat. Ogromną popularność przyniósł mu jednak dopiero udział w projekcie Twoje 5 minut, który sprawił, że obecnie młody twórca jest także częścią Genzie, internetowej ekipy, która codziennie publikuje na YouTube filmy o różnorodnej tematyce. Sam Bartek uwielbiany jest przez widzów za nietuzinkowe poczucie humoru i charyzmę, którymi wręcz emanuje z ekranu. Obecnie jego instagramowe konto obserwowane jest przez ponad 350 tysięcy użytkowników serwisu i wiele wskazuje na to, że najlepsze dni w swojej karierze Bartek Kubicki ma dopiero przed sobą.

Życie prywatne

O życiu prywatnym młodego internetowego twórcy wiemy niewiele. Wszystko wskazuje jednak na to, że obecnie jest on singlem i skupia się na rozwoju internetowej działalności.


Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO