Kim jest?

Aurélien Tchouameni - talent z Francji. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

AS Monaco

Aurélien Tchouameni to francuski piłkarz pochodzenia kameruńskiego, który urodził się 27 stycznia 2000 roku w Rouen. Występuje na pozycji środkowego pomocnika. W 2022 roku zamienił AS Monaco na Real Madryt. Występuje także w reprezentacji Francji.

Wszystko o: Aurélien Tchouameni

Pełne imię i nazwisko: Aurélien Tchouameni
Data i miejsce urodzenia: 27 stycznia 2000 / Rouen
Zawód: piłkarz (pomocnik)
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Wzrost: 187 cm
Waga: ok. 75 kg
Instagram: @aurelientchm17


Kariera

Aurélien Tchouameni karierę piłkarską zaczynał we Francji, gdzie był młodzieżowym zawodnikiem zespołów SJ D'Artigues i FC Girondins de Bordeaux. W drużynie Żyrondystów rozpoczął zawodową karierę (w 2017 został przeniesiony do drugiego zespołu, a w 2018 do pierwszego). Dobre występy i talent młodego Francuza sprawiły, że trafił on do AS Monaco, gdzie stał się jedną z gwiazd zespołu. W 2022 roku po młodego Francuza sięgnął Real Madryt. Tchouameni od 2021 roku reprezentuje także barwy francuskiej reprezentacji. Z kadrą Trójkolorowych sięgnął po wygraną w Lidze Narodów w roku 2021. Obecnie wyceniany jest na około 60 milionów euro.

Życie prywatne

Niewiele wiadomo o prywatnym życiu Auréliena Tchouameniego. Media donoszą jednak, że młody Francuz jest singlem i obecnie skupia się w pełni na swojej piłkarskiej karierze.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO