Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Ashton Kutcher życiorys. Kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

flickr.com/Tech Crunch/CC BY 2.0

Ashton Kutcher jest amerykańskim aktorem, producentem i scenarzystą filmowym oraz telewizyjnym. W przeszłości był modelem. Popularność na całym świecie przyniosły mu role w takich produkcjach jak „Różowe lata siedemdziesiąte”, „Stary, gdzie moja bryka?” czy „Efekt motyla”. Jest wielokrotnym laureatem nagród Teen Chocie. Sprawdźcie, czy wiecie o nim wszystko.

Wszystko o: Ashton Kutcher

Pełne imię i nazwisko: Christopher Ashton Kutcher
Data i miejsce urodzenia: 7 lutego 1978, Cedar Rapids, USA
Zawód: aktor, scenarzysta, producent filmowy
Partner: Demi Moore (2005-2013), Mila Kunis (2015-)
Dzieci: Wyatt Isabelle (2014), Dimitri Portwood (2016)
Wzrost: 189 cm
Waga: 80 kg
Instagram: @aplusk


Kariera

Ashton Kutcher w 1997 roku zaczął studiować inżynierię biochemiczną na Uniwersytecie Stanu Iowa. W tym czasie dorabiał zamiatając podłogi, zmywając naczynia i oddając krew. W tym samym roku zwyciężył w organizowanym w stanie Iowa konkursie urody męskiej Fresh Faces. Wówczas rozpoczął pracę w nowojorskiej agencji modeli, a następnie w Los Angeles. Reklamował m.in. Versace i Calvina Kleina oraz brał udział w pokazach mody w Rzymie, Londynie i Mediolanie. Próbował też swoich sił na castingach i wystąpił w reklamie Pizza Hut. W 1998 roku dostał pierwszą rolę w sitcomie „Różowe lata siedemdziesiąte”, za którą dwukrotnie otrzymał nagrodę Teen Choice. Rok później zadebiutował na kinowym ekranie w komedii „Już nadchodzi”. Dużym sukcesem okazał się jego późniejszy występ w filmie „Stary, gdzie moja bryka?” (2000). W kolejnych latach występował w takich produkcjach jak „Nowożeńcy” (2003) czy „Córka mojego szefa” (2003). Uznanie krytyków przyniosła mu rola w „Efekcie motyla” z 2004 roku.

Życie prywatne

Aktor w 2003 roku zaczął się spotykać ze starszą o 16 lat Demi Moore, z którą ożenił się dwa lata później. W 2011 roku ich małżeństwo rozpadło się po ujawnieniu romansu Kutchera z Sarą Leal i w 2013 roku doszło do rozwodu. W 2012 roku gwiazdor związał się z Milą Kunis, którą poślubił w 2015 roku. Ma z nią dwoje dzieci – córkę Wyatt Isabellę (ur. 2014) i syna Dimitriego Portwooda (ur. 2016).
Ashton Kutcher - nie tylko Efekt Motyla. Najlepsze roleAshton Kutcher to jeden z najpopularniejszych aktorów. Kiedyś wiele osób wróżyło mu świetlaną przyszłość i uznawało za "jednego z najbardziej obiecujących aktorów". Widocznie były to słowa prorocze. Christopher Ashton Kutcher to amerykański producent, aktor, scenarzysta filmowy i telewizyjny, a także były model. Jego debiutem, który rozpoczął jego karierę była rola w serialu "Różowe lata siedemdziesiąte". Na dużym ekranie zadebiutował w 1999 roku w filmie "Już nadchodzi". Najbardziej znany jest dzięki swoim rolom komediowym w takich filmach jak "Fałszywa dwunastka", "Sex Story" czy "Córka mojego szefa". Jednym z najbardziej docenianych jego filmów jest oczywiście "Efekt Motyla". Postanowiliśny wybrać pięć najlepszych produkcji, w których zagrał Ashton Kutcher. Sprawdźcie koniecznie. Ashton Kutcher - najlepsze role 

1. Efekt motyla - reż. J. Mackye Gruber / E. Bress, 2004
2. Różowe lata 70. - reż. M. Brazill / T. Turner, 1998-2006
3. Sex Story - reż. T. Vaughan, 2008
4. Co się zdarzyło w Las Vegas - reż. I. Reitman, 2011
5. Jobs - reż. J.M. Stern, 2013 

Jeśli jednak mało Wam produkcji z Ashtonem Kutcherem w roli głównej - możecie zobaczyć go zarówno w filmie "Pan i Pani Kiler", a także "Walentynki". Ale to nie koniec! Zagrał również w "Sylwester w Nowym Jorku" czy produkcji "Amerykańskie ciacho". 

Jakie produkcje z jego udziałem lubicie najbardziej? Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO