Jaka jest prawda?

Ashley Benson i G-Eazy są parą? To dla niego zostawiła Delevingne?

flickr.com

Niedawno pisaliśmy o tym, że Ashley Benson rozstała się z Carą Delevingne. Już mówi się, że znalazła sobie pocieszenie w postaci rapera G-Eazy’ego. Dowocem na to mają być zdjęcia, które pojawiły się na różnych portalach i które ludzie udostępniają w mediach społecznościowych. Czy ten związek w ogóle ma szansę - patrząc na pojemne serce G-Eazy’ego? A może oni wcale nie są w związku? 

Ashley Benson i G-Eazy razem? 

G-Eazy to prawdziwy kobieciarz, który do tej pory spotykał się z takimi gwiazdami jak Lana del Rey, Halsey, modelką Yasmin Wijnaldum czy Christiną Roseann Ray. Wiadomym jest, że związki rozpadały się przez rapera, bo z wiernością nie ma on zbyt wiele wspólnego… Mimo tego, że krąży o nim taka, a nie inna opinia, kolejne kobiety chętnie się z nim umawiają. Wygląda na to, że Ashley Benson, gwiazda „Pretty Little Liars”, również mu uległa.  


Widziano ich razem podczas zakupów w Los Angeles. Mieli założone maseczki, więc ciężko było rozszyfrować, czy ze sobą flirtują. Plotki jednak szybko się rozniosły i nabrały na sile. Na Twitterze widnieje mnóstwo wątków na ten temat, a ludzie chętnie pokazują zdjęcia Benson i rapera. 

Plotki wzmaga fakt, że G-Eazy nagrał cover piosenki „Creep” z repertuaru Radiohead. W piosence można usłyszeć Benson. Raper postępował tak w przypadku swoich poprzednich partnerek. Czy jest więc to jasny przekaz? 

Nie pozostaje nic innego jak czekać na dalszy rozwój wydarzeń… 
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO