Kim jest?

A$AP Rocky – niepokorny raper. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

AKPA

A$AP Rocky, czyli Rakim Mayers, jest amerykańskim raperem należącym do hip-hopowej grupy A$AP Mob. Międzynarodową popularność zapewniły mu takie utwory jak „Praise the Lord”, „L$D”, „Fuckin’ Problems” czy „Fashion Killa”. Jest laureatem BET Award i BET Hip Hop Award. Ma za sobą niełatwą przeszłość. Sprawdźcie, czy wiecie o nim wszystko.

Wszystko o: A$AP Rocky

Pełne imię i nazwisko: Rakim Mayers
Data i miejsce urodzenia: 3 października 1988, Harlem, USA
Zawód: raper
Partner: brak informacji
Dzieci: brak
Wzrost: 179 cm
Waga: 72 kg
Instagram: @asaprocky


Kariera

Rakim Mayers nie miał łatwego dzieciństwa. Gdy miał 12 lat, jego ojciec został skazany na karę pozbawienia wolności za handel narkotykami, a niedługo później jego starszy brat został zamordowany. Wkrótce Mayers postanowił spróbować swoich sił w rapie. W 2011 roku ukazał się jego pierwszy singiel o tytule „Peso”, który zaczęto puszczać na antenie radia Hot 97. Następnie raper nagrał teledysk do utworu „Purple Swag”, po którym zaczęły się nim interesować duże wytwórnie muzyczne. W tym samym roku A$AP Rocky wydał mixtape „Live. Love. Asap”, po czym podpisał kontrakty z RCA Records i Polo Grounds Music. W 2012 roku nagrał utwór „Goldie” promujący jego debiutancki album studyjny zatytułowany „Long. Live. ASAP”, który ukazał się rok później. Płyta odniosła duży sukces i pokryła się platyną w Stanach Zjednoczonych. Następnie artysta wydał kolejne dwa krążki - „AT.LONG.LAST.A$AP” (2015) oraz „Testing” (2018).

Życie prywatne

Raper spotykał się między innymi z Iggy Azaleą, Chanel Iman i Jasmine Daniels. W 2020 roku zaczął być widywany z Rihanną.
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO