Kim jest?

Arkadiusz Tańcula - muzyka, walki, aktorstwo. Wiek, wzrost, walki, filmy, Instagram, dziewczyna

YouTube / Fame MMA

Arkadiusz Tańcula to polski aktor, zawodnik mieszanych sztuk walki i piosenkarz, który urodził się 6 września 1989 roku w Krakowie. Największą popularność przyniosły mu występy w Fame MMA i programie Lombard. Życie pod zastaw.

Wszystko o: Arkadiusz Tańcula

Pełne imię i nazwisko: Arkadiusz Tańcula
Data urodzenia: 1989
Wzrost: 183 cm
Waga: ok. 93 kg
Zawód: influencer / zawodnik MMA / aktor
Dzieci: brak danych
Partnerka: Natalia
Instagram: @arkadiusz_tancula


Kariera

Arkadiusz Tańcula swoją popularność zawdzięcza aktorstwu. Na swoim koncie ma między innymi rolę w serialu Lombard. Życie pod zastaw czy filmach Fighter i Supernova. Pasjonuje się także sztukami walki, co zaowocowało występami w Fame MMA, którego jest niekwestionowaną gwiazdą (spekuluje się nawet o możliwości jego występów w KSW). Tańcula próbuje swoich sił także jako muzyk (wydał własną płytę, która cieszy się sporym zainteresowaniem). Oglądać możemy go także na YouTube, gdzie wraz z Szalonym Reporterem prowadzą program dotyczący najważniejszych wydarzeń z internetu i innych gałęzi szeroko rozumianego show-biznesu. Sporym zainteresowaniem cieszą się też jego profile w mediach społecznościowych - tylko na Instagramie jego profil obserwuje ponad 400 tysięcy użytkowników serwisu.

Życie prywatne

O życiu prywatnym Arkadiusza Tańculi wiemy tak naprawdę niewiele. W mediach społecznościowych znajdziemy wiele zdjęć aktora z Natalią, która jest jego partnerką od dłuższego czasu.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO