Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Antoni Pawlicki - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, plotki, żona. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Antoni Pawlicki to polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Swoją popularność zawdzięcza roli w serialu „Czas honoru”. Wcielał się w również w rolę komisarza Michała Orlicza w serialu „Komisarz Alex”. Poznajcie lepiej Antoniego Pawlickiego! 

Wszystko o: Antoni Pawlicki 

Pełne imię i nazwisko: Antoni Karol Pawlicki 
Data i miejsce urodzenia: 22 października 1983, Warszawa 
Zawód: aktor 
Partnerka: Agnieszka Więdłocha (żona od 2018 - obecnie)
Dzieci: brak 
Wzrost: 180 cm 
Waga: ok. 61 kg 
Instagram: @antek_pawlicki 

Młodość 

Jest synem operatora Tadeusza Pawlickiego. Ukończył XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie w klasie o profilu estradowym. W 2006 roku ukończył on naukę na wydziale aktorskim Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. 

 


Kariera 

Zagrał, jeszcze w trakcie studiów, główną rolę w filmie „Z odzysku”. W 2006 roku zagrał w komedii romantycznej „Dlaczego nie!”, a także jedną z głównych ról w serialu „Królowie śródmieścia”. Pojawił się także w filmach „Katyń” oraz „Jutro idziemy do kina”. W latach 2008-2014 roku grał w serialu „Czas honoru”. Był również Michałem Orliczem w serialu „Komisarz Alex”. Od 2019 roku można oglądać go w „Echo serca”. 

Pawlicki brał udział w „Azja Express”, gdzie jego kompanem był Paweł Ławrynowicz. Panowie zajęli pierwsze miejsce. 

Życie prywatne 

Pawlicki ma starszego brata - Jana. Pod koniec 2018 roku poślubił Agnieszkę Więdłochę. 
Antoni Pawlicki - Janek z Czasu Honoru. Najlepsze roleAntoni Pawlicki urodził się 22 października 1983 roku w Warszawie. Ukończył XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w klasie o profilu estradowym. W 2006 roku został absolwentem Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Na trzecim roku studiów zagrał w filmie "Z odzysku". W 2007 roku zagrał w "Jutro idziemy do kina" oraz w "Katyniu". Znany jest najbardziej ze swoich ról w serialu "Czas honoru" i filmie "Big Love". Na swoim koncie ma wiele dobrych ról, którym chętnie się przyjrzymy. Antoni Pawlicki - najlepsze role 

1. Papusza, reż. J. Kos-Krauze, K. Krauze, 2013
2. Z odzysku, reż. S. Fabicki, 2006
3. Czas honoru, reż. G. Kuczeriszka, inni, 2008
4. Jutro idziemy do kina, reż. M. Kwieciński, 2007
5. Katyń, reż. A. Wajda, 2007

Zobaczcie go także w takich produkcjach jak "Big Love" oraz "Komisarz Alex". Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO