Kim jest?

Anna Skura - blogerka znana jako What Anna Wears. Wiek, wzrost, waga, mąż, dzieci

instagram; @whatannawears

Anna Skura to polska blogerka, która najlepiej znana jest pod nazwą "What Anna Wears". Do niedawna mężatka, kobieta całkowicie zakochana we wszystkim, co wschodnie. Niejednokrotnie podkreślała swoją miłość do Bali. Kim dokładnie jest Anna Skura? 

Wszystko o: Anna Skura 

Data urodzenia: 3 kwietnia 1986 rok
Zawód: blogerka, podróżniczka 
Partner: Marek Warmuz (mąż od 2015-2020; rozwód)
Dzieci: Melody Imaan (2018)
Wzrost: brak informacji 
Waga: brak informacji 
Instagram: @whatannawears 

Kariera 

Anna Skura jest blogerką - na swoim Instagramie i blogu dzieli się informacjami ze swojego życia, poradami lifestylowymi, a także pokazuje swoje podróżnicze podboje. Zawodowo związana jest zarówno z podróżami (współtworzy biuro turystyczne Hollycow), a także modą (ma swój sklep - NUSA). Najpopularniejszą jej marką jest jej własny blog - What Anna Wears. Skura brała udział w programie "Agent - Gwiazdy" na TVN. 


Życie prywatne 

Blogerka była związana z Markiem Warmuzem - mężczyzna stworzył w Maroko pierwszą polską bazę surfingową w tym kraju, jest również jej partnerem w biznesie NUSA, razem współtworzyli firmę turystyczną Hollycow. W 2020 roku, po pięciu latach, ogłosili, że zamierzają się rozwieść. Doczekli się wspólnej pociechy - w 2018 roku na świat przyszła ich córka, Melody Imaan. Blogerka od długiego czasu jest mocno krytykowana przez internautów za swoje działania m.in. za uzewnętrznanie się na Instagramie. Swego czasu (w 2018 roku) komentowano, że nie powinna była przyjąć zaproszenia od księcia i następcy tronu Arabii Saudyjskiej - Muhammada ibn Salmana, gdyż zamieszany on był w zabójstwo opozycyjnego dziennikarza Dżamala Chaszukdżiego. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO