Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Anna Przybylska - kim była? Wiek, wzrost, rodzina, dzieci, mąż, Instagram, kariera

AKPA

Anna Przybylska była gwiazdą o niezwykle charakterystycznym głosie, bardzo wyrazistą i niezwykle odnajdowała się w tym, jaką rolę przyszło jej zagrać. Dzięki Radosławowi Piwowarskiemu zrobiła oszałamiającą karierę, a ludzie ją uwielbiali. Miała także niesamowite poczucie humoru. Kim była piękna Anna Przybylska?

Wszystko o: Anna Przybylska

Data i miejsce urodzenia: 26 grudnia 1978, Gdynia
Data i miejsce śmierci: 5 października 2014, Gdynia
Zawód: aktorka, fotomodelka
Partner: Dominik Zygra (2000-2001; rozwód), Jarosław Bieniuk
Dzieci: Oliwia (2002), Szymon (2006), Jan (2011)
Wzrost: 171 cm
Instagram: @aniablond

Kariera

Należała, zanim rozpoczęła swoją karierę, do agencji modelek „Perfect Studio”. W 1994 roku dotarła do pierwszej trójki konkursu „Twarz Roku”.
Za jej sukcesem stał Piwowarski, który poczuł, że to właśnie jest wspaniała aktorka, która mogłaby grać w jego produkcjach. I tak w 1997 roku aktorka zadebiutowała w filmie „Ciemna strona Wenus” (1998), gdzie wcieliła się w postać „Suczki”.
Później oczywiście przyszedł czas na Marylkę w „Złotopolskich”. Chętnie pojawiała się później w wielu innych filmach i serialach m.in. w „Daleko od noszy”, „Superprodukcji” czy „Klub szalonych dziewic”.
Początkowo to ona miała prowadzić „Perfekcyjną panią domu”, a także zasiąść w jury w „Mam talent!” - obie propozycje jednak  odrzuciła.


Choroba i śmierć

Pod koniec lipca 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki w jednej z gdańskich klinik. Leczyła się również w Szwajcarii. Zmarła w 2014 roku, w swoim domu w Gdyni Orłowie. Została pochowana wraz ze swoim ojcem na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

Życie prywatne

Przybylska w 2000 roku poślubiła tenisistę – Dominika Zygrę. Była z nim zaledwie rok i doszło do rozwodu. Mniej więcej od tego czasu była już z Jarosławem Bieniukiem, z którym nie miała ślubu, ale doczekali się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana.  
Anna Przybylska - najciekawsze kreacje aktorkiAnna Przybylska to polska aktorka i fotomodelka, która zadebiutowała w 1997 roku w filmie „Ciemna strona Wenus”, gdzie wcieliła się w rolę „Suczki”. Była tak charakterystyczna, że stała się swego rodzaju ulubienicą Piwowarskiego, który postanowił obsadzić ją również w serialu „Złotopolscy”. Pojawiła się również w filmach i serialach takich jak „Sezon na leszcza”, „Daleko od noszy”, „Klub szalonych dziewic” czy „Złoty środek”. Niestety, nie będzie możliwości więcej zobaczyć jej w filmach i serialach, ponieważ zmarła w 2014 roku w wyniku walki z chorobą nowotworową. Wybraliśmy jej najlepsze role serialowe i filmowe, które cenimy do dzisiaj i które zawsze nam o niej przypominają. 

 Anna Przybylska - najlepsze role 

1. „Bilet na Księżyc”, reż. J. Bromski (2013) 
2. „Sęp”, reż. E. Korin (2012)
3. „Sezon na leszcza”, reż. B. Linda (2000)
4. „Złoty środek”, reż. O. Lubaszenko (2009)
5. „Ciemna strona Wenus”, reż. R. Piwowarski (1997)

Oczywiście na swoim koncie ma więcej ról filmowych i telewizyjnych, które warto zobaczyć. Między innymi „Kariera Nikosia Dyzmy” czy „Superprodukcja”. A wy jakie jej role najbardziej cenicie? Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO